Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Test w TVN TURBO


Gość Maniek-ol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie oglądałem tego programu, można go ściągnąć skąś?

Ja go mam gdzieś zgrany ale nie obrobiony więc sporej wielkości.

Jak masz ftp mogę Ci jutro przerzucić

 

Sławek

 

W razie co ja moge to udostepnic ludziom po http. Mam tez miejsce gdie to mozna wrzucic. velociraptor, daj znac jutro na gg,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zgodnie z obierbicą zamieszam esencje ktora dostałem od velociraptor'a

Daje 2 opcje, do wyboru do koloru jak kto chce

 

1. Pełny odcinek garaż nagrane z TVN Turbo

Plik waży 170 Mb

http://weed.6th.pl/jaro/garaz.avi

 

2. Wycięty i przekompresowany prze ze mnie fragment dot. Primery

Plik waży 21 Mb

http://weed.6th.pl/jaro/garaz_primera01.avi

 

 

Przypominam prawy mychy i Save target as..

Miłego ściągania ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pojechali na nismo bardzo tendencyjnie :x, nie powiedzieli nic nowego, w sumie zgadzam się z niektórymi zarzutami które zostały przytoczone: np. to że silnik 1,6 (przynajmniej gaźnikowy, ale akurat o nim nie mówili) to muł straszny, bo taki mam, poza tym miejsca nie jest wcale tak dużo, nie wiem czy wiecie ale Peżocik 405 ma rozstaw osi większy od P 10 aż o 14 centymetrów :shock: co na pewno przekłada się na ilość miejsca, zwłaszcza na nogi dla pasażerów na tylnej wersalce :smile: , czy jest bezusterkowy silnik? hmm czy ja wiem, u mnie po 158 tysiącach rzęźi łańcuch rozrządu, przewód podciśnienia był pęknięty, wymieniony alternator bo poszły mi diody i jeszcze ten cholerny elektrozawór z którym się pieprzyłem 2 miesiące. Wiem zaraz mi powiecie pewno że niemiaszki (a było ich przede mną 2) katowali to autko - nie wiem jak jeździli, w każdym razie usterek na razie mam troszke. Nie zniechęca mnie to jednak bo lubię swojego Nismolka, jak mam troszkę czasu to grzebię przy nim i hulam aż miło :wink:

 

Niech moc będzie z wami :wink: :wink: :wink: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem i wcale tak ostro nie pojechali po primerce myślałem że było gorzej.

z tymi drogimi częściami to przegieli

dziwne tylko że np. VW jakos lepiej przedstawiają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość >IcEMaN<

Faktycznie strasznie powierzchowny test. A "użytkownik:" wyglądał jak by czytał z kartki :).

 

Mój kolega jeździ Mazdą 626 '93, i po tym jak ja kupiłem Primerkę zdecydował się sam na zakup tylko że już P11 Kombi. Ogladając zdjęcia i czytając nasze forum można powiedzieć że jest zachwycony tym autem i zaczął bardzo szczegółowe poszukiwania w celu zakupu.

 

A TVN swoje .....

 

Pozdrawiam all Nissomaniaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...