Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Skrzypienie deski.

Guest Adas74

Recommended Posts

Mam mały problemik. Podczas jazdy dochodzą dziwne odgłosy z okolicy poduszki pasażera, w momencie lekkiego nawet dosiśnięcia środka tego prostokąta przestaje a jak puszcze to dalej skrzypi.

Dobija mnie to już i niewiem co z tym zrobić. Pomocy

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Oj Adas!! u nie tez skrzypi troche rzeczy, ale staram sie o tym nie myslec albo miusic na full i gaz w deche i wtedy juz nic nie slysze!!! :lol:

Polecam Dziala!!!!! :D

a jak nie to pozostaje nam pianka montazowa i problem z glowy!! hehehe :twisted:

Guest jasiu666

mnie też kiedyś denerwowało skrzypienie....

kupiłem czarny silikon uniwersalny ....

rozebrałem kokpit, wyczyściłem i ....

składałem nakładając na krawędzie elementów odrobinę silikonu - naprawdę bardzo mało tylko na krawędzie elementów..

.... już nie trzeszczy.. 8)

ps. a jak ktoś będzie chciał jeszcze raz rozebrać kokpit - to przytakiej ilości silikonu nie będzie napewno problemu- sprawdzałem

pozdr.

ja bym kombinował ale tam jest poducha i się boje, nieznam się na tym ale jak by mi miało coś pier...ąć to wole nie grzebać tam.

Może ktoś miał podobny problemik.

Poduchę podobno można wyłączyć (odłączając klemę i coś tam przełączając :-) ) ale ja bym się za to nie brał, bo jak wypali to kaplica

Kup silikon do uszczelek gumowych w sprayu lub nawet zwykly spray do czyszczenia deski i pśiknij w szczeliny, oczywiście to prowizorka ale można tą czynność powtarzać i przy okazji odświeży sie kokpit :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...