Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Najtańsze OC dla osób do 30 roku życia


counterox

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

 

na stronce www.youcandrive.pl można kupić najtańsze OC w obecnej chwili na rynku.

Od kiedy kupiłem u nich OC mogę generować kody promocyjne - z od 30 do 150 zł rabatu.

 

W pzu proponowali mi ponad 900 zeta za moją SR20DE, tutaj mam połowę z tego icon_e_smile.gif

 

Jedyny wymóg - wiek do 30 roku życia.

 

Tutaj kilka kodów, jakby ktoś chciał sprawdzić ile będzie kosztować OC z rabatem i bez:

 

BEA8E5D4B0

431E09F359

62FD035685

820AED36EF

 

Nie jestem agentem OC ani nic z tych rzeczy, po prostu polecam od siebie, bo mam tam najtaniej icon_e_smile.gif

Jakby kody nie działały, albo ktoś potrzebowałby nowego - walić w poście albo na PW, wygeneruję :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kwestia jakie masz zniżki :) ja jako osoba bez zniżek, że Almerę '97 1.4 płacę w Link4 koło 1400zł za OC+ AutoSzyba + NNW ;) co w porównaniu do PZU gdzie chcieli 2.4 tysiąca, czy MTU albo Hestii, gdzie też wołali ode mnie ponad 2 tysiące...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja płacę tak, ze wychodzi jakieś 40% wartości samochodu, ale pocieszam się myślą, że samochód jest zarejestrowany na mnie i póki co(odpukać) leci mi czas za bezszkodową jazdę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było sobie jakąś motorynkę czy innego Rometa zarejestrować - to zniżka by szła :P Ja tak miałem zrobione, od 14 roku życia zawsze na mnie jakiś motorower był, w wieku 20 lat już pełna zniżka a w wieku 26 lat full zniżka, bez zwyżki za wiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się z tym youcandrive, ja ubezpieczałem w zeszłym miesiącu i za moją Primerę SR20DE przy zniżkach 60% zapłaciłem za cały rok za samo OC równe 300 zł.

 

Wszystko łatwi się przez neta, na maila dostaje się kartonik do wydrukowania i ogólne warunki umowy. Także polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdyby ktoś potrzebował aktualny kod ( temte już wykorzystane ) :

 

F074290768

B28E01D36E

9B405CCE37

069BF11F06

147BE1D8FB

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam osoby, które płacą składki OC takie, że wychodzi to 30% wartości samochodu :P

Pracowałem kiedyś w PZU. Młode małżeństwo z 5-letnim Passatem 2.0, żadnych zniżek, jeszcze w górę za wiek. AC+OC: Warta - 11tys, PZU - 6tys. Także wszystko zależy :)

 

Ze swojego doświadczenia wiem, że OC to nie wszystko. Warto mieć jeszcze jakiś assistance (szczególnie dla starszych samochodów) i ubezpieczenie od zniszczenia/kradzieży (w PZU to się nazywa MiniCasco).

 

Wcale nie jest jakoś strasznie tanio. Tutaj za N15 1.4 mi wyszło 900zł, a w PZU (na spółkę z ojcem) za OC + wypas płacę 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...