Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Almera N15] Falldach lub szyberdach na przód i tył


Gość Adig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pytanko czy ktoś robił bądź może dać opinie czy warto i ew jakie pieniądze to kosztuje i gdzie w Wawie mozna to zrobić.

 

Do Almery N15 non-stop chodzi mi po głowie by wrzucić falldach ( taki zwijany ) bądź droższe wydanie szyberdach, gdzie szyba zaczyna się 10 cm od przedniej szyby ( tak jak w każdym szyberdachu ) ale kończy się nad głowami pasażerów z tylnych siedzeń.

 

 

Czekam na wypowiedzi :) Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pytanko czy ktoś robił bądź może dać opinie czy warto i ew jakie pieniądze to kosztuje i gdzie w Wawie mozna to zrobić.

 

Do Almery N15 non-stop chodzi mi po głowie by wrzucić falldach ( taki zwijany ) bądź droższe wydanie szyberdach, gdzie szyba zaczyna się 10 cm od przedniej szyby ( tak jak w każdym szyberdachu ) ale kończy się nad głowami pasażerów z tylnych siedzeń.

 

Bardzo ciekawy pomysł, koniecznie daj znać jak uda Ci się go zrealizować ( szczególnie ta duża szyba mi się podoba ). Mam jednak wątpliwości czy ktokolwiek podejmie się coś takiego zrobić... Za duży kawałek dachu do wycięcia. Konstrukcja mogłaby tego nie wytrzymać.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też zastanawiam się nad względami bezpieczeństwa... Jednak gdyby pozostawić pośrodku część jak w cabrio to a resztę wypełnić szybą to by przeszło... Stąd moje pytanie czy ktoś jest w temacie i może przedstawić opinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...