Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Używane części do X-a!


JacekS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam kilku plastików do wnętrza kabiny.

Zna może ktoś firmę która specjalizuje się w X-ach i handluje używanymi częściam do tych samochodów???

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na allegro jest tam masa osob co maja rozbite X i sprzedaja poszczegolne czesci mysle ze bez problemu znajdziesz to co potrzebujesz nawet jak konkretnej czesci nie ma wystawionej to dzwonisz do goscia i sie dogadujesz wysylka montaz i jedziesz dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :) Ani z Pruszkowa, ani z Wołomina - gość ma na podwórku skład części, oraz X-y, zazwyczaj angliki, wszystkie zdemontowane w mniejszym lub większym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Tomekmucha

Dobre :) Ani z Pruszkowa, ani z Wołomina - gość ma na podwórku skład części, oraz X-y, zazwyczaj angliki, wszystkie zdemontowane w mniejszym lub większym stopniu.

 

Witam.

 

Netoperek czy mógłbyś mi podać namiary do gościa z częściami do Xa z okolic warszawy ?

Potrzebuję zakupić conieco.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Tomekmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja też bym prosił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś coś potrzebuje to prosze pisać mam całego t30 wersja luxury na cześci

a masz te zagłówki ze skrzydełkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No co Ty nie powiesz. Poważnie ?:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

witam pilnie poszukuje chlodnicy wody x-trail 2003 2.0 benzyna mozliwosc wymiany na cos innego bo posiadam z rozbiurki anglika troche czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2015 o 10:44, karibox1 napisał:

a masz te zagłówki ze skrzydełkami?

witam potrzebuje chlodnice wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie raczej chyba te normalne

a jak z ta chlodnica

czesci jakie posiadam pochodza z anglika z 2002 r 2.0.ben 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedna sprawe mam tez problem typu nieruwna praca silnika najprawdopodobniej cisnienie na zaworach wie ktos czy da sie to zrobic czy czeka mnie wymiana silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, andrzejp1981 napisał:

z rozbiurki

 

20 godzin temu, andrzejp1981 napisał:

zagluwkuw

 

16 godzin temu, andrzejp1981 napisał:

nieruwna praca

 

14 godzin temu, andrzejp1981 napisał:

wogule kto by mi mugl pomuc

Jeśli robisz to specjalnie, to nie licz na pomoc. Co za popieprzona maniera, żeby celowo kaleczyć język polski ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pisze nie używajac słownika a po zatym za umoralnianie to skup się na sobie nie pouczasz kogos po zatym to jest chyba forum na temat x-trail a nie forum na rużne pierdoly to se znajdz inne forum gdzie ludzie sie na wzajem umoralniaja a pisac se bede jak mi sie podoba jak cos ci sie nie podoba to tego nie czytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kompromitujących błędów ortograficznych, totalna ignorancja interpunkcyjna.

Nie wpadłeś na to, że niechlujne wpisy to brak szacunku dla czytających ?

Szybko się przekonasz, że na tym forum, ludzie zwracają na to uwagę i nie przechodzi: " a pisac se bede jak mi sie podoba ".

A może cierpisz na dysleksję, dysgrafię, dysortografię, a ja się czepiam. To włącz autokorektę podczas pisania. Takie to trudne ?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...