Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Używane części do X-a!


JacekS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, andrzejp1981 napisał:

tak pisze nie używajac słownika a po zatym za umoralnianie to skup się na sobie nie pouczasz kogos po zatym to jest chyba forum na temat x-trail a nie forum na rużne pierdoly to se znajdz inne forum gdzie ludzie sie na wzajem umoralniaja a pisac se bede jak mi sie podoba jak cos ci sie nie podoba to tego nie czytaj

Kolego skoro założyłeś konto to na pewno potwierdziłeś znajomość regulaminu, a jeśli go wtedy nie przeczytałeś to poniżej masz do niego link.

https://forum.nissanklub.pl/guidelines/

W szczególności zwracam uwagę na punkt III.6.h który pozwolę sobie zacytować:

6.       Podczas korzystania z Forum nie wolno:

....

h. Pisać wiadomości sformułowanych niedbale, z pominięciem zasad n-etykiety, ignorujących zasady polskiej pisowni oraz wprowadzających celowo w błąd innych użytkowników.

 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 20:42, andrzejp1981 napisał:

jest tu ktos wogule kto by mi mugl pomuc

jestem pod wrazeniem stylu

15 godzin temu, andrzejp1981 napisał:

tak pisze nie używajac słownika a po zatym za umoralnianie to skup się na sobie nie pouczasz kogos po zatym to jest chyba forum na temat x-trail a nie forum na rużne pierdoly to se znajdz inne forum gdzie ludzie sie na wzajem umoralniaja a pisac se bede jak mi sie podoba jak cos ci sie nie podoba to tego nie czytaj

tego sie nie da czytac, pomijajac 6 postow jeden za drugim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...