Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena, Vanette] Kierunkowskazy


BLUETEC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja za to (trochę na przekór Czopochrupowi) namawiam do zrobienia białych kierunków. Zamiast oryginalnych pomarańczowych. Podkreślam - ZROBIENIE! Efekt możecie zobaczyć na fotkach. Kupno białych to nie sztuka - wystarczy JEDYNE 160,- zeta na Allegro i już. Jeżeli się troszkę pomyśli i wpadnie na dobry pomysł można to zrobić za jakieś 10,- złotych - nawet mniej. Wszystko zgodnie z prawem o ruchu drogowym - 75% przepuszczalności na bank i zdrowym rozsądkiem! Na dodatek to nie jakaś prowizorka - materiał jest trwały!

Wyżej opisana przeróbka też mi się podoba - jest OK - tylko te zaślepki... Nie mam drugiego zderzaka!

 

200701060121dw8.jpg

 

200701200132gx4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

ja nie mowie zeby nie robic :D ale po co ;p skoro jest w oryginale ;pppp ;) oczywiscie ze biale sa o wiele lepsze:> tym bardziej ze lewy mam nowy:D bo byl popekany :D i se sprawilismy nowke ;D [90 zl/zamiennik] i wyglada teraz za***iscie:>

 

btw na dole mozecie wykorzystac te kierunki... zamiast nich mozna wstawic przeciwmglowe plaskie... i podpiac do wlacznika tylniego przeciwmglowego;) z ojciem myslimy zeby w te zaslepione kolka w zderzaku nie wstawic swiatel do jazdy dziennej jak wejdzie przepis ze trza miec swiatla caly rok... ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A co Wy na to aby zrobić światła dzienne w zaślepionych miejscach w reflektorach. Ktoś może próbował. Czy te zaślepki można w jakiś sposób zdemontować czy są na stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
co Wy na to aby zrobić światła dzienne w zaślepionych miejscach w reflektorach. Ktoś może próbował. Czy te zaślepki można w jakiś sposób zdemontować czy są na stałe?
jezli masz bez halogenow to lezysz ;) bo z tylu to jest oryginalnie zalane plastikiem tzn znajc was i wasza pomyslowosc to zrobicie nawierty itp :D ale zeby idealnie wycelowac i zamontowac to troche precyzji trza a mi sie rece trzesa :DDD btw jak sarna wroci z voyagu z niemiec to ojciec jedzie elektryke zmieniec zeby swiatla sie gasily po wylaczeniu stacyjki bo nowy przepis jest debilny imo :D i mozna zapomniec o swiatlach... :S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie przy okazji tematu, moja syrenka ma przód (czyt. zderzak) jak bonzo, Czopochrup wnioskuje ze inny. W jaki sposób sa rozwiązane światła u czopochrupa? Pytam z ciekawości bo świateł zmieniać raczej nie będę.

Czopochrup czy ty masz halogeny w reflektorach? Czy ktoś z Was juz przerabiał halogeny w lampy zespolone?

 

Mam chyba taki sam kolor, jak bonzo mam czarne podszybie przednie i słupki.

 

[ Dodano: Wto 17 Kwi, 2007 22:10 ]

Bluetec, jaką folie wykorzystałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
ja mam reflektor zespolony razem z halogenem,czopochrup pewnie też
nie ma mam tylko swiatla postojowe, mijania i drogowe :< halogenow z przodu wogole nie mam ale mam taka lampe na sprzedaz:D oryginalna valeo lewa :D z halogenem... ;) :> lampy z halogenami z przodu sa bardziej żółtawe (oblaski w srodku) widac to z przodu o taka lampa jest z haloenem http://img261.imageshack.us/img261/633/kopiapict0018yu0.jpg :D ja mam bez halogena niestety... a przerabiac imo nie wiem czy warto bo w srodku nie ma odblaskow bodajze a wsadzenie tam odblaskow moz byc rownoznaczne ze zniszczeniem lampki albo jej rozszczelnieniem (bedzie sie pocic) :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Czopochrup ile byś chciał za tą lampe
~150 zl oryginal Valeo jedynie brakuje zaslepki gumowej ktora sie naklada na zarowke [to mozna dobrac z innego auta ew. kupic jaks uniwersalna]

 

Bonzo miał migacze tak jak o mnie, a ty czopochrup masz migacze w pozycji?
mam sarne 98rok po FL migacze mam w jak ty to mowisz pozycyjnych ;) a pozycyjne w glownej lampie :D zderzak mam tez inny i sa w nim miejsca na halogeny okragle [imo na soczewki]

 

//imo kurde przydlaby sie jakis zlocik samych serenek :D mogloby byc ciekawie poznac was ludziska i innne sereny :DDD przejechalbym sie 2.0 benzyniakiem :> nawet jako pasazer i poczul roznice miedzy 1.6 a 2.0 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...