Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

tylne zawieszenie - wahacz belki


sparky

Rekomendowane odpowiedzi

Tylne zawieszenie Almery N15 to belka ktora mocowana jest jednym dwuramiennym wahaczem do podwozia. Widac to patrzac pod autem od przodu (tenze wahacz jest zaraz za tlumikiem).

Pytanie - czy tuleje, przy pomocy ktorych jest mocowany, sa wymienne? Trzeszczy mi to zawieszenie, sa luzy i tylko mam nadzieje ze caly wahacz nie bedzie do wymiany (AFAIK w niektorych autach tak jest - jakos prasowane)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyłu nie ruszałem, ale przy okazji przedniego zawiszenia okazało się że wymiana samych silentbloków nie ma sensu. Różnica w cenie nie powala a jednak jak się kupi komplet to zawsze pewniej.

 

Podejrzewam, że jednak za tył zapłacisz słono...jak tylko trzeszczy to bym sobie odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh - juz wiem ze kompletnie nie ma zamiennikow do czegokolwiek z tylnego zawieszenia (zrodlo informacji: jcauto).

albo da sie te tuleje dobrac pod wymiar od czegos innego, albo z aso, albo rzeczywiscie niech sobie trzeszczy :)

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz sam sobie odpowiem.

tuleje wystepuja jako osobne czesci - zamiennikow nie ma - dobralem pod wymiar od innego auta (komplet 70 PLN).

(jakby ktos kiedys szukal w archiwum moze mu sie to info przyda :) )

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarroturro
to juz sam sobie odpowiem.

tuleje wystepuja jako osobne czesci - zamiennikow nie ma - dobralem pod wymiar od innego auta (komplet 70 PLN).

(jakby ktos kiedys szukal w archiwum moze mu sie to info przyda :) )

 

pozdrowienia

 

A można zapytać od jakiego auta pasowały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...