Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Opony Goodride


yupii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z klubowiczów i nie tylko spotkał się z takimi gumami i co sądzicie na ten temat. Znalazłem takie i nie wiem czy je brać, czy nie. Na stronkach o oponach i w sklepach internetowych nic nie znalazłem na temat ''Goodride''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chyba zle piszesz.Powinno byc GOODRIDGE.

Alre z tego co patrzylem ,to firma zajmuje sie ukladami hamulcowyi, choc moze tez i w swojej ofercie ma opony.Gdzies kiedys widzialem takie opony, ale stycznosci z nimi nie mialem.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś doczynienia z takimi zimówkami . Były super , nie było śniegu , żeby nie dały rady. Z letnimi osobiście nie miałem doczynienia , ale moi kumple bardzo sobie chwalą . Ja pracuję w MICHELIN POLSKA SA i nam pracownikom dają opony za darmo , jakby do testowania . BF Goodrich mają bardzo dobrą opinię . :D POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na pewno nie chodzi o BF Goodrich bo w sklepach internetowych takowe wystepują. Ja tych oponek jeszcze nie widziałem ale gosciu przez tel. właśnie mówił (przeliterował) że nazywaja się ""GOODRIDE"" i że Made In China, tak jak wspomniał "Nyska". Nyska napisz coś więcej jak się spisywały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i sa dobre ale ja nie zalozylbym ich poniewaz wogole o nich nie slyszalem i nie chce eksperymentowac tych opon na swoim samochodzie.Wedlug mnie na oponach nie powinno sie oszczedzac i nie zalowac wydanych pieniedzy na produkty bardziej znajomych marek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...