Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyciągarki. Wszystko na temat wyciągarek


ceniakenzo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wtedy miałoby się co popsuć a tak to prościacha i bezawaryjne jest  :)

to w ogóle na jakimś ślimaku chyba jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twardym może i zda egzamin taki haczyk, ale w błocie to marne szanse. W sumie od lat znana jest koncepcja czołgu z trzecią gąsienicą po środku a tu zastosowano pewne jej uproszczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten "haczyk" byl spuszczany siłownikiem, zeby mogl sie w bloto wbic, oraz wysuwany srodek, zeby mogl o cos twardego sie oprzec, to kto wie, moze by zadzialal :)

Edytowane przez KubaTyran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panocki szybkie pytanie:
Xtr 13500 Speed

http://escape4x4.pl/produkt/wyciagarka-xtr-13500-lbs-speed-6130-kg
Czy
Escape Evo 12500 IP68

http://escape4x4.pl/produkt/wyciagarka-escape-evo-12500-lbs-5670-kg-12v-ip68
Jakie macie odczucia? A może ktoś użytkuje?

Edytowane przez clinic112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

czesc, zdecydowales sie moze na ktoras? jak patrzylem na spec to mnie zaskoczyla jedna 5-cio letnia gwarancjia door to door. Chyba bym sie dal namowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie zdecydowałem się na żadną, samochód zdecydował że najpierw poprosi remont silnika :-)

Ale jak coś to już jestem pewien że escape 12500 będzie lepszym wyborem.

Edytowane przez clinic112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Ostatnio kumpel z Ekipy EZG popełnił co następuje:

 

"Escape Evo 15000 LBS "polecam"

Wiem że kilka osób czeka na recenzję z pierwszego serwisu więc proszę.

Wyciągarka zamontowana na jeep XJ od 6 miesięcy. Intensywnie używana od trzech miesięcy. Raz w tygodniu teren typu rzeźnia + kąpiel w rzece + karcher na myjni. Po otworzeniu silnik suchutki jak pieprz. Przełożenia również jednak widać ślady użytkowania, smar mocno zmęczony. Być może gdybym posłuchał pewnej osoby i użył odpowiedniego smaru inaczej by to wyglądało Emotikon smile 
Generalnie miłe zaskoczenie, po za błotem w przekaźnikach i przerywającym pilocie winda robi jak zła i targa patrole bez użycia zblocza. POLECAM Emotikon smile

 

     

 

     

 

 

 

 

 
 
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi pilotami bezprzewodowymi to trochę bajer , u kumpla w dragonie przerywał od nowości , się śmiałem że mu lewy sprzęt sprzedali aż do momentu gdy i mi zaczął szwankować :)

Lemmy rozbierałeś ją swymi ryencoma , czeka i mnie ta czynność ale odwlekam z lenistwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nieeee ... nie mam windy 

to opis Zyygy'ego z 4x4off ;)


------------------------------------------------------------------

za zgodą Zyygy'ego przedstawiam dzisiejszy etap testów windy:

 

     

 

i fragment opisu:

 

"winda zgodnie z twoją sugestią testowana pod wodą, wyciągnęła samochód na zgaszonym silniku bez zająknięcia "

Emotikon smile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kurczę Dragon 13000lbs na alledrogo za 1290 pln. I jak tu sie powstrzymać od zakupu...

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie niestety. Ale ciśnienie rośnie... oferta jest na prawdę dobra. Co prawda nigdy dragona nie miałem ale wiele razy widziałam a akcji i dawała radę.

Kumpel disco 300 po jedną pieczątkę ciągnął się prawie 2 godziny w tą i z powrotem. Auto ponad 2 tony, ciągnęło mostami po torfie. Ale Dragon dal radę (zajęli 1 miejsce). Co prawda była to seria hilander czyli wyższa półka niż maverick.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clinic dawaj bo twoja zmota czeka na dodatki,tak poza tym fajnie mi się nim jeździ więc zbytniego pośpiechu niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto ma tak w sumie windę w T2 ręka do góry bo mam straszną ochotę zamontować co z przodu tylko się zastanawiam czy nie będzie zbyt ciężko,mam zderzak  warzący około 30 kg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że jest  pan zadowolony !  to mnie nie dziwi :):):)  powiedz tylko jak znosi to zawiecha ? nic   złego sie nie dzieje bo to ze 70 kg w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje bez zastrzeżeń trochę podkręciłem .jest trochę sztywniejszy ale nic nie siada wszystko pracuje bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clinic dawaj bo twoja zmota czeka na dodatki,tak poza tym fajnie mi się nim jeździ więc zbytniego pośpiechu niema.

Zmota niech czeka, możesz jeździć do woli. A na dodatki są pomysły, z tym że winda jest chyba na końcu tej listy.

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja zastanawiam się nad wyciągarką do któregoś autka.

Po ostatnim weekendzie "Nocnych Manewrach" gdzie byłem tylko pilotem postanowiłem że to będzie następna rzecz którą będę chciał kupić.

400 metrów pokonywaliśmy cztery godziny, przejazd po trawersach bez wyciągarki był praktycznie nie realny, chyba że jechało się Wolfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kto ma tak w sumie windę w T2 ręka do góry bo mam straszną ochotę zamontować co z przodu tylko się zastanawiam czy nie będzie zbyt ciężko,mam zderzak  warzący około 30 kg?

Hej, ja mam wyciągarkę + metalowy zderzak (+80kg).

Drążki od 3.0 skręcone i trzyma ładnie (dobija tylko na dużych hopach na rajdach - bez wyciągarki, a ze zderzakiem nie dobijał przód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...