Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wszelkie instrukcje do Tino


Gość whesker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Instrukcje już posiadam dzięki szarobur(y)ego który wstawił na rapidShare.Po krótkim przeglądzie owej instrukcji wynika że rozrząd (YD22) jest na pasku zębatym a nie na łańcuchu więc pewnie czeka mnie jego wymiana,auto ma niby 92tys.kierownica jest w dobrym stanie(widziałem dwa autka z przebiegiem 120t-130t ;)były w gorszym stanie)gumy na pedałach są chyba jeszcze orginalne nissanowskie w dobrym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam słuchajcie mam niebieską tino piękna lecz z niemczech jak byście mnieli chwilkę to i ja bym poprosił o taką instrukcję do samochodziku z góry dziękuję manio@moco.waw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

ja również po raz pierwszy na tym forum bo od kilku dni jestem szczęśliwą i zachwyconą posiadaczką almery tino :)

i jak wielu przede mną mam ogromną prośbę o przesłanie polskiej instrukcji obsługi :)

będę dozgonnie wdzięczna ;)

agnolen@poczta.onet.pl

pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem Tino od dwóch miesięcy i jestem zadowolony mimo że nie posiadam instrukcji w języku polskim sporo udało mi sie juz dowiedziec o tym samochodzie. Ale jak ktoś ma taką instrukcje w posiadaniu to proszę o przesłanie jej na adres Mariusz.Manfred@interia.pl Kolejnym pytanko jakie mi sie nasuwa to czy ktoś sie nie orientuje czy mozna dokupić podłoketnik do Tino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich posiadaczy Almerki Tino . Mało wiem na temat tego autka wiec prosiłbym o pomoc w postaci instukcji obsługi do Almera Tino 1.8 może być w wersji elektronicznej.Z góry dziękuję. Mój e-mail to arte6@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Almerki Tino . Mało wiem na temat tego autka wiec prosiłbym o pomoc w postaci instukcji obsługi do Almera Tino 1.8 może być w wersji elektronicznej.Z góry dziękuję. Mój e-mail to arte6@onet.eu

 

umieściłem instrukcję tutaj :http://webfile.ru/2400009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam!!!

Jestem posiadaczem ALMERY TINO 2.2 ROCZNIK 2002r Od Lipca 2008r

A mam pytanko takie.

Jak wymienić żarówkę oświetlenia prędkościomierza?

mam instrukcje obsługi Almery Tino po polsku ale model nowszy z nawigacją

a potrzebował bym instrukcje do Almery Tino wersji uboższej.

Z góry dziękuje .

MIRO 35 :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel1157

Witam, gdy by była możliwość to ja również bym prosił o przesłanie instrukcji obsługi do Nissana Almery Tino 2.2 Disel na adres e- mail pawel1157@o2.pl. Z góry bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich miłośników ALMERY TINO!!!!!!

Jestem jej nowym fanem-dopiero ją kupiłem z silnikiem 2.2DI z 2002r.

Proszę o instrukcję do niej (uboższej wersji) na emaila: jaaaaaro@interia.pl. I troche informacji na temat wymiany przepalonych żarówek w podświetleniu zegarów-jak to zrobić?

Z góry dziękuję!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam wszystkich klubowiczów. Sorki ale nie mam instrukcji, dopiero co się zarejestrowałem. Swoją Almerkę kupiłem w maju sprawuje się całkiem dobrze no i właśnie zamontowałem jej halogeny orginał od Tino i mam z nimi problem z przodu instalacja była przygotowana ale na Boga nie wiem czemu nie działają, zastanawiam się czy włącznik świateł przeciwmgielnych jest włączany na dwa razy przy fabrycznym montażu czy też wystarcza ten pojedynczy który mam zamontowany. Proszę o info. Pozdrawiam Jaro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim traktorku nie mam przeciwmgiełek z przodu, i odpuściłem sobie ich montowanie. Natomiast Tobie mogą coś pomóc koledzy, z tym że proponuję puścić posta w temacie-dziale "Almera Tino".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

witam wszystkich jestem tu pierwszy raz i mam nadzieje ze na długo 2 dni temu kupiłem swoja Tine :D <jupi> czy molgbym również prosic o instruckje to tino do polsku :) mam wersje z 2001 r 2.2 Di :) pozdrwaiam ciepło :D

michal.bp@gmail.com

Edytowane przez majki_wi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Jestem posiadaczem Almery tino 2.2 Di. Byłbym wdzięczny za udostępnienie instrukcji do tego samochodu z lat 2000-2002 po polsku. Wyżej zamieszczony link dotyczy instrukcji do nowszych modeli Tino. Z góry dziękuję. kuntosz@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej! Ja też dziś stałam się mam nadzieję szczęśliwą posiadaczką Tino 2002, 1.8, benzyna i również bardzo proszę o przesłanie polskiej instrukcji. Dzięki serdeczne z góry, mój mail - anna.floras@poczta.fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej! Ja też dziś stałam się mam nadzieję szczęśliwą posiadaczką Tino 2002, 1.8, benzyna i również bardzo proszę o przesłanie polskiej instrukcji. Dzięki serdeczne z góry, mój mail - anna.floras@poczta.fm

Tino 2,2Di ,rocznik 2003, prośba o instrukcję w języku polskim, dzięki.

yorg_52@tlen

Mam wrażenie , że nie czytacie "podtematów". Polska instrukcja (w wersji elektronicznej - pdf - i pomijając "rapidy") jest dostępna na stronie naszego kolegi Rob083, a z bardziej szszcegółową "serwisówką" też nie ma roblemów (dane adr. po PW), z tym że na skrzynkę mail'ową nikt nie wyśle 100-200MB.

Wystarczy rozglądnąć się troszeczkę, ew. dać znać.

Pozdrawiam.

roobalek

Edytowane przez roobalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...