Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wszelkie instrukcje do Tino


Gość whesker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja również stalem się szczęśliwym nabywcą super nissana TINO. posiadam książki niemieckie ale niezaszczegolnie u mnie z tym językiem. W związku z tym również prosiłbym o nadesłanie na doktorg1@wp.pl instrukcji i materialow dot. Nissana Tino w języku polskim. Za okazana pomoc z gory dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

posiadam instrukcje do Almery Tino 2004r, 2,2 cdi 136KM w wer. elektronicznej 208 stron plik PDF otrzymalem ja równiez z tego Forum chetnie sie podziele prosze pisać jaco2007@poczta.onet.pl

 

Poszukuje wydawnictwa pod tytułem obsługa i naprawa Almera Tino- prosze o namiary na teog typu wydawnictwa znalazłem ale tylko do Almery I i II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje jb1973 za instrukcje do TINO . Jestem mile zaskoczony szybką odpowiedzią i pomocą . Szukałem sześć miesięcy i nie mogłem ją zdobyć w końcu ją mam .

Wielki dzięki .!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję umieszczać tutaj linki do przydatnych stron z instrukcjami.

 

Na początek schemat instalacji elektrycznej:

http://autoelectric.ru/auto/nissan/tino/v10/v10.rar

 

Service manual (obraz iso CD serwisowego):

http://rapidshare.com/files/27390362...info.part1.rar

http://rapidshare.com/files/27391785...info.part2.rar

 

Dobry manual silnika, niestety po rosyjsku:

http://webfile.ru/1888857

 

 

Jakis program do Nissanów:

http://hotrod.8.com1.ru/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również proszę o instrukcję do Almerki Tino bede bardzo wdzięczny dominokd@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cezar1210

Witam ja również proszę o instrukcję do Almerki Tino będę wdzięczny wip.nowak@op.pl

 

MAM PYTANIE MOJA ALMERA TINO 2.2 DI 2001R SPORO PALI PRZESZŁO 8L CZY TO NORMALNE SILNIK JEST SPORY ALE WYDIE MI SIE ZA DUŻO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xjacek1

Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Almery Tino 2.2 dci 136KM. Bardzo proszę o instrukcję obsługi w jezyku polskim. Z góry dziękuję. Mój adres xjacek1@wp.pl

Pozdrawiam

 

[ Dodano: Sob 03 Maj, 2008 21:00 ]

Witam ponownie. Podziękowanie dla jacekzet2 za instrukcję.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukaszz_2006

Witajcie od tygodnia jestem posiadaczem Almery Tino 2,2 dci rok 2000 czy mogę prosić o instrukcje obsługi w języku polskim, mój adres lukasz.bielecki@vp.pl z góry dziękuje i czekam na odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich posiadaczy Almerki Tino. Mało wiem na temat tego autka wiec prosiłbym o pomoc w postaci instukcji obsługi do Almera Tino 1.8 może być w wersji elektronicznej.Z góry dziękuję.Chętnie wypowiem się na forum ale to po przetestowaniu auta. Pozdrawiam. Mój e-mail to arte6@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość wesoly86

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem Almere Tino 2.2 DI z 2001 roku i jak większość poszukuję instrukcji obsługi w języku polskim. Jeżeli ktoś może bardzo proszę o wysłanie jej na: wesoly38@wp.pl. Z góry dziekuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Kupiłem Almerę Tino 1,8 benzyna 2001 r samochód sprowadzony z Włoch - nie posiadam instrukcji w języku polskim - a z informacji na forum wynika , że taka instrukcja istnieje - bardzo proszę o przesłanie jej na mcebulski2@gmail.com

Pozdrawiam i dziękuję - Tino to piękne auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Niedawno kupiłem Almere Tino 2.2 DI z 2001 roku i jak większość poszukuję instrukcji obsługi w języku polskim. Jeżeli ktoś może bardzo proszę o wysłanie jej na: wesoly38@wp.pl. Z góry dziekuję :)

Też właśnie kupiłem Tino z 2001 2.2 diesel i mam kilka pytań do użytkowników;

- chcę zmienić olej, ile wchodzi do silnika i jaki jest zalecany przez Nissana( shel, mobil, castrol, jakiś inny ?)bo mam zamiar wlać półsyntetyk.

-jakiej wielkości powinien być akumulator bo u mnie siedzi jakiś chyba za mały 44 Ah

-który przycisk z radia to rds ?

jeżeli ktoś może mi pomóc z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Jestem nowy i chciałbym zapytać się jak wymontować tylną lampę w almerze

Tino.Boję się że ją urwę.

 

Hej! Jak juz odkrecisz wszystkie sruby to ciag do siebie z czuciem z kazdej strony po troszke i powina wyskoczyc z zaczepow.

Mam nadzieje ze pomoze! :one:

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Bieniek . Miałem ostatnio ten sam problem , bałem się ze uszkodzę lampę.

Trzeba odkręcić trzy wkręty mocujące a potem całość delikatnie podciągnąć bo oprucz tych widocznych wkrętów cała lampa trzyma się jeszcze na jak dobrze pamiętam trzech plastikowych kołkach. W lecie to może nie jest problem , ale zimą można by było uszkodzić plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...