Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JC Auto


Gość Tommi00000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tommi00000

Warto się u nich zaopatrywać, czy ktoś miał problemy z JC i ich częściami?

musze wymienić "sprzęgło" tarcze, docisk i łożysko. ceny wynegocjowałem bardzo dobre 390 zł za komplet (tak mi się wydaje).

Czy zamienniki z JC są tak samo dobre ja oryginalne które kosztują dwa razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze sa gorsze niz oryginaly.Kupilem kiedys od nich rozrzad ale nie moge stwierdzic jak sie sprawowal bo jakis czas po tym rozlecial mi sie silnik :lol: Mnie sie wydaje ze te czesci sa do bani.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem u nich kable zapłonowe i kopułkę.

Kabelki do bani, kupiłem w kopńcu oryginały, kopułka jako tako.

 

Z japońcami to jest taka historia, że zanim kupisz jakiś zamiennik to warto trochę pogrzebać w necie i dowiedzieć się kto i gdzie to robi.

Tak naprawdę to JC nie robi swocih części tylko kupuje różńe zamienniki i firmuje swoim logo.

 

Generlnie jak japońskie to warte uwagi, koreańskie niezłe, włoskie czy hiszpańskie omijać szerokim łukiem ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam non stop reklamacje na tarcze JC. Oni pakują części różnych firm z zakazem logo na podzespołach. Lepiej dołożyć parę złotych i kupić dobry zamiennik. Ogólnie części w pudełeczkach JC są tanie ale miernej jakości. Jedyne co można u nich kupować z logo JC to elementy zawieszenia bo szkoda na nasze drogi wydawać kaskę na oryginały które zużyją się 1000 km wcześniej niż oryginał.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze lepiej wymienic caly wahacz ale widocznie chcialo sie przyoszczedzic.Wiem to po sobie dlatego lepiej kupowac caly wahacz.A jezeli chodzi o czesci z JC to lepiej sie nie wypowiem.Wole juz Intercars.Raz tylko bylem zly jak tam cos kupilem.Byly to jakies szajskie laczniki stabilizatorow ktore zaczely bardzo szybko dawac znac o sobie.Ale poza tym maja duzy asortyment i jest w czym wybierac. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza JC Auto sprzegłowa to porazka u mnei po 3 pomairach przyspeiszenia na 400metrrów roztrzaskało sie w pył...

 

w JC Auto warto troche dolozyc i kupić DAikina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie upierał się, ze części z Intercars to lepszcze czy gorsze od tych z JC,czasami i u pana Włodka z rogu można coś przyzwoitego kupić :-D

 

Generalnie trzeba dociec który producent robi dobre zamienniki i takich szukać za dobrą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja narazie niemam nic do zarzucenia czesciam zakupinym w JC i mysle ze osoby ktore zalatwily sobie przezemnie czesci tyz sa zadowolone . Ztego co wiem to zeminikin Jc to sa nienajlepszej jakosci ale teraz filtry powitrza sa lepszej jakosci. ja jak kupuje to biore albo orginaly albo czesci polecane przez mojego kolege prcujacego w JC . A co do zawieszenia to osobiscie bym niekupil nic innego niz orginalne gadzety firmy 555. nielubie wymieniac 2 razy tego samego po niewielkim czasie urzytku. Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Szanownych forumowiczów wkładał może do siebie sprzęgło Aisin lub Valeo (Valeo trochę droższe)? W Intercarsie jest jeszcze sprzęgło Sachsa ale cena to prawie drugie tyle. Przymieżam się właśnie do wymiany bo wolałbym je zrobić póki jeszcze działa i mieć spokój, niż czekać aż mi padnie definitywnie. Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Czekam na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA Valeo zanim mi się spaliło zdąrzyłęm chyba posmigać coś ok. 3000km 8)

 

Sachs jest bez porównania lepszy, a jak cherz osczedzić to daj swoje do regeneracji - orginalnie w nissnach siedizały niezawodne wyroby LUCKASa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"- orginalnie w nissnach siedizały niezawodne wyroby LUCKASa..."

 

Rozumiem, żę chodzi o sprzęgło Luk-a. Nie polecam - miałem już takie dwa zamontowane i nie jestem zadowolony. Wg mechaników, którzy mi je zakładali mam pecha do sprzęgieł bo dociski w nich są do kitu (są regenerowane i źle scentrowane). O Valeo, które miałem zamontowane wcześniej lepiej nie mówić... :-&

Mam nadzieję, że to prawda, bo na remont skrzyni to mnie teraz nie stać...

W każdym razie mam zamiar zamontować NKK z JC, mam nadzieję że po raz ostatni i wreszcie z dobrym skutkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAJE TO NA CODZIEŃ

ZASADA NR.

1) ''JC'' TO BARDZO KIEPSKIE PODRÓBY Z KOREI JEŚLI MASZ WYBRAĆ SPRZĘGŁO Z JC A DAIKIN LUB NKK TO SIE NIE ZASTANAWIAĆ

2) DILERZY JC DAJĄ CI ZAWSZE DO WYBORU "JC-KOREA LUB COŚ JAPOŃSKIE" JAK NIE TO SĄ KUTA....

3) NIE MYLIĆ POJĘĆ FIRMA JC AUTO SPRZEDAJE JC CZĘŚCI ,ALE RÓWNIEŻ CZĘŚCI RENOMOWANYCH FIRM JAK 555 ,DAIKIN, KOYO, NKK

4)JAK SZUKASZ TANIO TO NIE WYMAGAJ JAKOŚCI LUBISZ WYMIENIAĆ SPRZĘGŁO CO ROKU, LUB CO 20000 TYŚ, LUB JESTEŚ CIOTĄ WYBIERZ JC

5)NIE BIĆ DILERÓW :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

JA raczej mam złe doświadczenia z JC... choćby z wahaczem... 30 tys. i znów do wymiany... ale cóż... to Wrocław właśnie (chodzi o dziury w drogach). Czy ktoś zna może firmę FEBI (grupa Bilstein)?Ktoś opycha takie wahacze na Allegro po 250 zł... może warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem z autopsji, że większość części JC to wielki BADZIEW!!!

Nigdy nie kupujcie od nich filtrów do oleju, chyba, że chcecie zarżnąć silnik. Silnik rano ma wspaniały suchy start - ZGROZA.

To samo się dotyczy łańcuchów rozrządu za 30 zł - strach się bać - taka jakość :? . Przewody Wysokiego Napięcia też wzięli chyba z Vietkongu - szybko łapią przebicia i kosztują 130 zł (2 razy mniej jak oryginalne). Oryginalne przewody wytrzymają z 5-6 lat a z JC tyleż miesięcy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

JA raczej mam złe doświadczenia z JC... choćby z wahaczem... 30 tys. i znów do wymiany... ale cóż... to Wrocław właśnie (chodzi o dziury w drogach). Czy ktoś zna może firmę FEBI (grupa Bilstein)?Ktoś opycha takie wahacze na Allegro po 250 zł... może warto?

Zakupiłem na allegro wahacze 555, po 160 zł, chyba warto bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...