Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

JC Auto


Gość Tommi00000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja wam powiem, ze poprzez Kolege Koguta (pozdro i dzieki), wzialem filtr pow., filtr pal., szczeki i uszczelke pod pokrywe zaworow... za wszytko wyszlo ~70zl... filtry wymienilem... i... poczulem spadek mocy :( ... nie wiem czy to przez filtry... ale pierwsze moje skojazenie bylo wlasnie takie... wyjme dzisiaj filtr... rajstope naciagne i zobaczymy jak to z tym jest... dzisiaj wymienilem szczeki i hamuja... 8) a jak sie spisze uszczelka dowiem sie na dniach, bo dzis reguluje zawory... jednak boje sie ze nie bedzie najlepiej... kumpel regulowal pare dni temu w Hondzie CVC ED7 i mial uszczelke wlasnie z JC i mechanik powiedzial ze jest tak dziadowska ze chyba lepiej byloby zostawic juz ta stara.. no ale zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłeś na brudnym filtrze i autko miałeś wyregulowane pod brudny filtr, to po załorzeniu nowego nic dziwnego że spadła moc, bo dostaje za dużo powietrza ;-)Jestem tego pewien jeżeli jeździsz na lpg, jeżeli na benzynie to jest to prawdopodobne.

 

Regulacjia powinna rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdze na benzynie... ale jak wyreguluje go pod nowy filtr to bedzie jezdzil lepiej niz jak byl wyregulowany na brudny i jak mial brudny? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudny filtr mniej powietrza ,czysty filtr więcej. Na pewno zmienia się stosunek ilości powietrtza na ilość paliwa, zwłaszcza gdy nie ma elektroniki sterującej mieszanką.

J

a miałem taki problem na gazie, na benzynie nigdy, ale tak sobie wykombinowałem że jak masz gaźniczek to może być podobnie.

 

Jak został Ci stary filterek to załórz i sprawdź czy się poprawi ;-)

Jak się poprawi to jedź na regulację, jak nie to jestem w błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

 

JA raczej mam złe doświadczenia z JC... choćby z wahaczem... 30 tys. i znów do wymiany... ale cóż... to Wrocław właśnie (chodzi o dziury w drogach). Czy ktoś zna może firmę FEBI (grupa Bilstein)?Ktoś opycha takie wahacze na Allegro po 250 zł... może warto?

 

 

 

FEBI to solidna Niemiecka firma ale nie podpowiem dziś odnośnie ceny !!

sprawdzona - na codzień sprzedaje wyroby febiego i nie mamy reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Szanownych forumowiczów wkładał może do siebie sprzęgło Aisin lub Valeo (Valeo trochę droższe)? W Intercarsie jest jeszcze sprzęgło Sachsa ale cena to prawie drugie tyle. Przymieżam się właśnie do wymiany bo wolałbym je zrobić póki jeszcze działa i mieć spokój, niż czekać aż mi padnie definitywnie. Podzielcie się swoimi doświadczeniami. Czekam na opinie.

Rzuc okiem na http://www.sklepmoto.pl/ - z tego co patrzylem, sprzeglo do mojego autka jest tam ponad 200PLN tansze niz w InterCars'ie (na przykladzie SACHS 3000 589 001).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto się u nich zaopatrywać, czy ktoś miał problemy z JC i ich częściami?

musze wymienić "sprzęgło" tarcze, docisk i łożysko. ceny wynegocjowałem bardzo dobre 390 zł za komplet (tak mi się wydaje).

Czy zamienniki z JC są tak samo dobre ja oryginalne które kosztują dwa razy więcej.

dzisiaj sprzedali mi nie taka kopulke jaka trzeba do Almery :roll: chcociaz dokladnie opisalem facetowi, jutro pewnie mi wymienia...szkoda, ze samochod ojca musi czekac do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to jak to jest z tym JC bo kupiłem ostatnio kompletny rozrząd w przystępnej cenie i co mam sie spodziewać że jego używalność jest krótsza albo że po 30tyś mi pęknie?? :cry:

Mysłałem że jest to dobra firma ale po waszych postach mam wątpliwości niechce być tym łosiem co wcześniej ktoś napisał ale jest to mój pierwszy japoniec i od razu po zakupie wymieniłem rozrząd kupując u nich z przekonaniem że mają renome :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...