Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kierownica N16..


Gość Robert K.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey !

 

Czy tez tak macie?

 

W moim 'Nyssie' kierownica jest wprawdzie lekko wytarta (szczególnie z lewej strony - tam ja zazwyczaj 3mam :) ) , ale jakbym oglądał swój samochód na giełdzie to dałym mu ok 80-100 tys. km, a nie 38 tys.km - patrzac tylko na kierownicę !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi się trafiła z jekiego miekkiego tworzywa ??? :evil:

 

Moja w dotyku też jest dość miękka. Mam przejechane 60 tyś. km i wygląda jak nowa. Ale u ojca w Primerze P11.144 wygląda tragicznie. Starta dość mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przelatane 95tys i kierownica zdarta jakbym ją szlifierką przeleciał.

Zależy dużo od stylu jazdy ja kierownicą operuje jedną ręką cisne na niż dłonią ijest wtedy tarcie dłoni o kierownice, jak sie ma jeszcze w lato ręke lekko wilgotną to czuć jak sie ta guma kruszy.

Jak ktoś bedzie przekładał kierownice z ręki do ręki to mu się nigdy niewytrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, tylko to jest mój którys z rzedu samochód i tylko w tym "zmniejsza się waga kierownicy" . :evil:

Jak to się mówi, któryś zawsze musi być pierwszy. Tylko czemu właśnie ten :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy jest ze skory czy z plastiku bo np skorzane czesto juz od nowosci sa gladkie ale dla mnie sa super, a plastikowe.... no comment :roll:

 

aha dla przykladu - peugeot 406 z przebiegiem 220 tys i ma kierownice jakby wyjechal z salonu a jest oryginalna od nowosci, nigdzie ani grama zuzycia (plastikowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

No własnie: czy lepiej obszyć starą czy kupić na allegro??

Czy kierownica od anglika będzie pasowac do europejskiej wersji, chodzi o wiązkę od poduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszyć starą.... naprawdę tak chcesz mieć czyjąś inną kierownicę???

U ojca 75000 km w n16 nie ma śladów zużycia.

u mnie 207 000 tys - nie ma śladów zużycia!!!!!!!

 

Może potraktowałeś ją jakimś kremem co miałeś na dłoniach, albo masz "agresywny" chemicznie pot dłoni :diabel:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktowałem ją niedomytymi rękoma po płynie hamulcowym i zaczęła się "pierzyć".... w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktowałem ją niedomytymi rękoma po płynie hamulcowym i zaczęła się "pierzyć".... w jednym miejscu

Zrób dokładne zdjęcia obecnego stanu, a dopiero potem obszyj. W ten sposób przy ew. późniejszej odsprzedaży, wyeliminujesz podejrzenia kupującego, co do chęci ukrycia faktycznego przebiegu auta.

Obszycie to koszt u dobrego tapicera 150-200 zł

 

PS Odgrzebałeś temat z 2005 r., nieźle :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po to w końcu jest opcja szukaj:p

Za 150 PLN można kupic elegancką kierownicę na allegro... musze się dobrze zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, elegancka kierownica z allegro, której wyglądu ( chyba, że osobiście ) nie sprawdzisz, nawet na najdokładniejszych zdjęciach vs Twoja kierownica z obszyciem z naturalnej skóry, ze wszystkimi jej właściwościami i oryginalnym, eleganckim wyglądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w n16 przebieg 120tys kierownica wytarta jak diabli. Na giełdzie by powiedzieli że auto ma 300 tys (mam je od nowości). Tak samo gałka zmiany biegów.

Przymierzam się do wymiany gałki, myślę też o obszyciu kierownicy skórą, zastanawiam się tylko jak bedzie wygladała, bo sama w sobie jest gruba i wielka a po obszyciu dodatkowo się powiększy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, gruba ta kierownica jak nie wiem co...mimo to kupiłem na allegro zestaw do obszycia. Czy może ktoś korzystał z czegoś takiego i moze wrzucić fotki? Nie wiem czy jest sens bawić się w to szycie, a demontażkiery i wysyłka to dla mnie za dużo zachodu (obszycie w Sz-nie min 250 zł !!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...