Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny GTI swap, koniec problemów ;)


Gość Xzandafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis odpalilem auto po fajansiarzach z ASO i przez 2 sek po odpaleniu palila sie lampka cisnienia oleju, po czym zgasla. Natomiast po 10 sek uslyszalem jakis dziwny metaliczny brzek, jakby osa czy komar latal kolo ucha :P Od razu wylaczylem silnik i jeszcze raz sprawdzilem poziom oleju - jest troche powyzej minimum :/ Znaczy sie, ze dosc sporo wycieklo tego oleju wczoraj w drodze do domu... Co to moze byc za brzek...? Chyba silnik sie nie zatarl, co??? :? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale 'Gdzie naprawiac' opisalem co mi spartolilo ASO. Generalnie mialem zle skrecona pokrywe zaworow i olej wyciekal mi w drodzie do domu spod pokrywy tam gdzie jest uszczelka... Mysle, ze uszczelka jest do d*py albo sam nie wiem co, bo mocno ja dokrecilem i dalej slychac jakies 'przedmuchy' przy dodawaniu gazu... No i ten obrzydliwy metaliczny dzwiek. Jeszcze 2 dni temu, zanim dalem auto do ASO nie mialem tych problemow :cry: W kazdym razie nagralem jaki pasztet mi zgotowal Wojtanowicz :(

 

http://xzandafer.w.interia.pl/sounds/sr20de.mp3

 

P.S. Odpalilem auto tak tylko raz i nagralem to. Teraz sie boje czegokolwiek po nich dotykac. Najgorsze, ze auto w garazu pod ziemia i musi samo wyjechac z niego :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie brzęczy łańcuch , ale dzwięk jest inny . U Ciebie to tak jakby o jakąś blache ocierało , ale mogę się mylić . Jeszcze nigdy nie słyszałem , żeby tak dzwoniło , chociaż też zajmuje się mechaniką. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem problemy z pompa oleju, z tego co wiem to tylko orginaly sa, moja jest po regenaracji !! mi kontrolka gasnie po 1,5 sek - czy to norma?? prawdopodobnie przez male cisn panewki i kilka innych rzeczy poszlo sie pasc!!! a uszczelke pod zaworami juz 3 mam i chyba kupie orginal bo ciagle sie leje, jak widze ten syff :cry:

ale za duzo oleju nie znika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodziewam sie najgorszego niestety...

 

to tak jakby wałki rozrządu sie przycierały albo panewki, k**wa nie dobrze co te sk***ysyny narozrabiały w tym ASO, trzeba im rozprawe załorzyć i skierować temat do prasy i TV jak sie da...

Niech CI kupują nowy silnik - niech go nie reanimują bo zj***ą go do reszty nowy motor :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobcio to nie dzwiek panewek - przynajmniej u mnie inaczej brzmialy ,zupelnie inaczej a byly niemal brazowe!!! zaczynalo sie stukanie od 3 tys i to nie to ... oczywiscie porownujac do tego co mialem!

 

nie cierpie takich dzwiekow!!! wspolczucia, dac tu FACHOWCOM pierd@#$%^ czlonki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze to byl moj nowy silnik :/ W zyciu nie dam nic do ASO, ale chcialbym wiedziec jakie sa szanse ze ten silnik bedzie jezdzil... Znajac prawo to gowno dostane i bede musial wrocic do 1.4 ale koszta beda takie jak naprawy tego silnika. Za naprawe bede chociaz mogl zadac zwrotu kasy od ASO jesli udowodnie im ze to ich pasztet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie napisalem maila do serwisu Wojtanowicza. Przeslalem im zdjecia i mp3ke, zeby zobaczyli jakich maja mechanikow. Jak sie beda wypierac to rzeczywiscie zagadam z maximusem. Na razie mam nadzieje, ze zechca wspolpracowac... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...