Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny GTI swap, koniec problemów ;)


Gość Xzandafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu niestety jest Polska i to nie konsument ma zawsze rację. Ale nie ma innej drogi jak gnębić takich gnoi aż będą latali w podskokach. Przecież żyją z naszych pieniędzy. Do k^%#y nędzy nie robili tego za darmo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pekac bo prawnikow znajomych mam i wiem co robic :) Wina stoi ewidentnie po ich stronie co potwierdzaja wszystkie dowody i potwierdzi w poniedzialek rzeczoznawca. Jesli nie przyznaja sie do winy i nie zgodza sie pokryc kosztow naprawy w wyznaczonym przeze mnie warsztacie (nie-ASO) to napisze skarge do Nissan Europe. Z reszta takie pismo mam juz przygotowane, zdjecia i dzwiek tez im przekaze. Jesli tylko Nissan Europe dowie sie jak wyglada moja sprawa (czyli jaka jest smutna prawda) to ASO w Wejherowie bedzie mialo duuzo gorsze konsekwencje, wlacznie z utrata koncesji. Bo do czego to doszlo, ze klient przyjezdza do ASO gdzie nie potrafia naprawic jego auta :evil: tylko psuja glaby niemyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pekac bo prawnikow znajomych mam i wiem co robic :) Wina stoi ewidentnie po ich stronie co potwierdzaja wszystkie dowody i potwierdzi w poniedzialek rzeczoznawca. Jesli nie przyznaja sie do winy i nie zgodza sie pokryc kosztow naprawy w wyznaczonym przeze mnie warsztacie (nie-ASO) to napisze skarge do Nissan Europe. Z reszta takie pismo mam juz przygotowane, zdjecia i dzwiek tez im przekaze. Jesli tylko Nissan Europe dowie sie jak wyglada moja sprawa (czyli jaka jest smutna prawda) to ASO w Wejherowie bedzie mialo duuzo gorsze konsekwencje, wlacznie z utrata koncesji. Bo do czego to doszlo, ze klient przyjezdza do ASO gdzie nie potrafia naprawic jego auta :evil: tylko psuja glaby niemyte.

 

ja bym nie był taki pewien bo wiem jak nissna poland traktuje klientów a to do nich bedziesz kierował uwagi :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co pekac bo prawnikow znajomych mam i wiem co robic :) Wina stoi ewidentnie po ich stronie co potwierdzaja wszystkie dowody i potwierdzi w poniedzialek rzeczoznawca. Jesli nie przyznaja sie do winy i nie zgodza sie pokryc kosztow naprawy w wyznaczonym przeze mnie warsztacie (nie-ASO) to napisze skarge do Nissan Europe. Z reszta takie pismo mam juz przygotowane, zdjecia i dzwiek tez im przekaze. Jesli tylko Nissan Europe dowie sie jak wyglada moja sprawa (czyli jaka jest smutna prawda) to ASO w Wejherowie bedzie mialo duuzo gorsze konsekwencje, wlacznie z utrata koncesji. Bo do czego to doszlo, ze klient przyjezdza do ASO gdzie nie potrafia naprawic jego auta :evil: tylko psuja glaby niemyte.

 

ja bym nie był taki pewien bo wiem jak nissna poland traktuje klientów a to do nich bedziesz kierował uwagi :evil:

Nissan Poland moze sobie traktowac klientow jak chce. Ja sie nie bede do nich zwracal, bo wiem ze maja wszystko i wszystkich gdzies. Dlatego pismo skieruje do Nissan Europe a oni juz sie przejmuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nissan europe napewno beda wieksze szanse na zainteresowanie sprawa chociazby dlatego ze na zachodzie inaczej sie traktuje klienta, a u nas to sa mili tylko jak sie nowe auto odbiera :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nissan europe napewno beda wieksze szanse na zainteresowanie sprawa chociazby dlatego ze na zachodzie inaczej sie traktuje klienta, a u nas to sa mili tylko jak sie nowe auto odbiera :twisted:

Dokladnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da;em ci linka jak ustawic rozrzad z sr20de?? czymu sam nie sprubujesz??

masz tam wszystko napisane, sa zdjecia.

jezeli ustawisz wszystko jak w opisie to czego sie tu obawiac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRS:

Taki sam jak na str1 i tu: http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=8768

 

Wacu:

Sam nie chce sie za to zabierac zeby nie spierdzielic do konca, poza tym za cholere nie moge zlokalizowac tego dzwieku, w ogole slysze takie cos (dzwiek) 1szy raz w zyciu.

 

Gre:

Rzeczoznawcy nie bylo, bo chce debil za to 800zl + $$$ za wypisanie opinii. Poza tym smierdzi mi jego wiedza, bo powiedzial, ze mam sie z tym problemem zglosic do ASO, wiec... f*ck OFF.

 

Milo:

Nissan Europe by z pewnoscia tak nie odpisal, bo to by wygladalo jakbys dostal w podstawowce od nauczyciela uwage do dzienniczka, ktory by ci kazal dac starym do podpisu, a starzy by odpisali nauczycielowi spierdalaj to nie nasz interes gadaj z synem.

 

Podsumowujac plan mam taki, ze sciagne na chate jakiegos mechanika (nie znam zbyt wielu) ktory powie co mi sie zrabalo i ile bedzie to kosztowac. Naprawie za swoja kase, a potem zastanowie sie jak walczyc o zwrot (jesli w ogole). Mam jedynie cicha nadzieje, ze koszt naprawy (bez czesci) nie przekroczy 500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac plan mam taki, ze sciagne na chate jakiegos mechanika (nie znam zbyt wielu) ktory powie co mi sie zrabalo i ile bedzie to kosztowac. Naprawie za swoja kase, a potem zastanowie sie jak walczyc o zwrot (jesli w ogole). Mam jedynie cicha nadzieje, ze koszt naprawy (bez czesci) nie przekroczy 500zl.

Jeśli będziesz chciał walczyć o zwrot, to przydałaby się opinia wystawiona przez warsztat który stwierdzi co było nie tak. Rece i szczeny opadają jak się takie historie słyszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz troszke siedze w tych sprawach i wierz mi nissan europe oleje Cie cho bardzo Ci zyczę aby tak nie było

 

 

ps. jeżeli nie weźmiesz rzeczoznawcy to w sądzie nie wygrasz , opinia kosztuje ale jezeli masz pewnosc ze to wina serwisu to i tak odzyskasz pełną kwotę za opinie w sądzie, bez niej w sądzie przegrasz i dodatkowo narazisz sie na koszty które mogą by niemałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli moglbys to opisz mi na pw (tak abym mogl przredagowac i opisac na 60.pl)

co jak, gdzie, kiedy , co zrobili a co powinni , jakie sa konsekwencje....itp

im bardziej sie rozdmucha sprawe tym bardziej paproki na tym ucierpia ..

 

ps: jak ja nielubie paprokow ..wwrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O TO jest dobra rada.

Ps. chyba zapomniałem pogratulować że jako jedyna osoba w naszym pięknym kraju odwarzyłeś się na przekłądke silnika odrazu na królewskiego SR20DE !!! :)

 

Działaj działaj tęp tych skurwieli z ASO !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare tygodni temu mieliśmy u nas tez primere z silnikiem sr20de z 1995 r w której z silnika dochodziły dziwne szumy, tak jak by cos w środku o cos obcierało. Po rozebraniu silnika okazało sie ze łańcuch zaczął wycinać dziurę w obudowie rozrządu czyli tam gdzie jest pompa oleju.Jakiś palant który robił to auto przed nami wymieniał w tej promerze rozrząd i nie dokręcił tego długiego ślizgu. Według mnie powinieneś sprawdzić olej czy nie ma w nim aluminiowych opiłków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Si, w poniedzialek holuje auto do serwisu aut japonskich (Lamber Tuning dla zainteresowanych z 3M). Powiem im wszystko co sie dzialo oraz wszelkie Wasze uwagi i sugestie. THX

 

BRS:

Ok, jutro (po wyborach ;P) Ci napisze na PW moja historie.

 

Coobcio:

Obawiam sie ze jestem niestety #2 - przede mna zrobil to koles z Olsztyna, ktory zbudowal w ten sposob rajdowke... Ale w klubie jestem #1 :) Jak wszystko bedzie na cacy, a silnik po dotarciu to opisze krok po kroku jak wygladal 1.4-->GTI swap :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi sie cos przypomnialo, moglbys napisac do auto swiata, oni tam takie sprawy zalatwiaja, zawsze by byla antyreklama dla tych pacanow to moze sie scykaja
Właśnie! Nie pomyślałem o tym! A nie ma nic gorszego jak antyreklama w piśmie z danej dziedziny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no... ale sie rozwinela sprawa... a mielismy sie sprobowac tuz po SWAPie, pamietasz?? Ale sie porobilo. Z tym auto-swiatem niezly pomysl, tam juz kilku takich udupili z tego co slyszalem. A co do Lambera... Pawel zastanow sie, nie wiem jak tam u nich jest z silnikami, ale fotela to porzadnie nie potrafia przytwierdzic do samochodu... sam zreszta wiesz najlepiej. Dokladnosc ich spawow tez troszke mowi... miejmy nadzieje, ze nie przeklada sie to na ich dokladnosc w silnikach.

 

Zycze powodzenia no bo co jeszcze moge Ci zyczyc... chyba ze jak przyjade (czwartek) to podjade do Ciebie i porownasz swoj rozrzad z moim. Moze wtedy cos sie uda zobaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...