Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Skora na kierownicy.


Gość Butryn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze nie w tym sub-forum ale nie wiedzialem gdzie umiescic temat :)

 

Zjechalem sobie dosydz ostro kierownice obraczka :roll: i przeszkadzalo mi to troszke. Kupilem na e-bay "Wheelskin", nie bylem pewny czy bedzie to w mojim guscie ale za $30 to mysle co tam. . . 3 godziny zeszlo z zalozeniem ale jestem zadowolony. POLECAM!!!

W realu wygladu duzo lepiej jak na fotkach.

palce troche bola po naciaganiu nitki :)

P1010126.jpg

P1010128.jpg

P1010125.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znajomy obszył kierę bo robi w fabryce obszywającej kierownice... Efekt jest o niebo lepszy niż ten zaprezentowany na focie.... No ale najważniejsze są walory... w zimie nie trzeba jeździć w rękawiczkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi znajomy obszył kierę bo robi w fabryce obszywającej kierownice... Efekt jest o niebo lepszy niż ten zaprezentowany na focie.... No ale najważniejsze są walory... w zimie nie trzeba jeździć w rękawiczkach ;)

 

Orginalnie kierownica jest ze skory no ale od kiedy obraczke na reke zalozylem to ja zjechalem do konca :)

To bedzie narazie - kiedys sie kupi nowa kierownice tylko drogie troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, będziesz naszym klubowym królikiem doświadczalnym ;-)

 

Daj mi linka na pokrowiec, ktory kupiłeś i daj znać jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja też mam skórę na kierownicy, sam obszywałem :-) Ładnie się obszyło, ale w jednym miejscu, w miejscu łączenia skóry było za grubo i trochę ucierpiała esteryka. Skóra na kierownicy fajna sprawa. Obszycie w firmie skórą kosztuje jakieś 400-600 zł. Zdejmują kierownicę bo obszywają także ramiona trzymające koło kiery, zdejmują poduchę, bo skóra wchodzi pod spód, na łączeniu z osłoną poduchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prezentuję wyniki obszycia skórą z Allegro za niespełna 30 zł. Trochę to trwało :oops:. Bolały palce od nitek, ale wg mnie warto było. Fabryczne to nie jest, ale wygląda nieźle, a przede wszystkim o wieeele lepiej się trzyma kiere. :P

 

111_1154.jpg

 

111_1153_r1.jpg

 

111_1153.jpg

 

111_1155_r1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam, że wyszło Ci całkiem zgrabnie. Trochę mnie przeraża widmo bolących paluchów, ale może się skuszę ;-)

 

Dzięki za zdjęcia i za info.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02
Prezentuję wyniki obszycia skórą z Allegro za niespełna 30 zł. Trochę to trwało :oops:. Bolały palce od nitek, ale wg mnie warto było. Fabryczne to nie jest, ale wygląda nieźle, a przede wszystkim o wieeele lepiej się trzyma kiere. :P

 

111_1154.jpg

 

111_1153_r1.jpg

 

111_1153.jpg

 

111_1155_r1.jpg

a co to jest kolo kierownicy na nadmuchu to jakis glosnik gwizdek czy odswezacz powietrza :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Prezentuję wyniki obszycia skórą z Allegro za niespełna 30 zł. Trochę to trwało :oops:. Bolały palce od nitek, ale wg mnie warto było. Fabryczne to nie jest, ale wygląda nieźle, a przede wszystkim o wieeele lepiej się trzyma kiere. :P

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

Obrazek

 

 

Witam

Czy ktoś obszywał kierownicę skórą w Almerce ?

Zastanawiam się jak będzie pasowała skóra w miejscu na kciuki (zgrubienie).

Może ktoś obszywał taką kierę i może wrzucić fotki.

Czy może są takie nakładki specjalne na kciuki. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś obszywał kierownicę skórą w Almerce ?

jak w N16 to przecież można kierę z P11.144 kupić, były takie obszyte farbycznie

a w N15 to można z S14, P10, P11, N15 GTi

 

:)

 

No chyba, że ktoś chce kierkę w kolorowej skórce, wtedy indywidualnie trza obszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych pokrowcow, to calkiem ok wygladaja, ale mysle ze skora nie jest rewelacyjna, ja polecam pokrowiec firmy kegel-błażusiak, mam je po 29zł, troche ich sprzedalem i wszyscy zadowoleni jak narazie, brat ma taki pokrowiec na taxi, przejechal jakies 20tys na niej i nadal jak nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam pokrowiec firmy kegel-błażusiak,

Założyłem takowy w wakacje. Wygląda dobrze choć wolałbym żeby miał inny zaplot - nie sznurówką tylko grubą nicią. Walory użytkowe są bez zastrzeżeń. Ponadto jako jedyny z dostępnych np. na allegro posiada wszyte wzmocnienie na brzegach a nie tylko zawiniętą skórę przejechaną szwem.

Skóra do skóry to lepsze rozwiązanie, szczególnie w zimie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam pokrowiec firmy kegel-błażusiak, mam je po 29zł, troche ich sprzedalem i wszyscy zadowoleni jak narazie,

Witam możesz powiedzieć z czego masz te nakładki, jakieś zdjęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...