Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Wycieraczki same się włączają ?


Gość mark 13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja Promera "nabawiła" się irytującego nawyku. A mianowiecie po nagrzanu się silnika ( wskaźnik dojeżdza do połowy skali ) często zdarza mi się że same uruchamiają się wycieraczki i z przodu i z tyłu. Ta ciekawa właściwość ujawnia się dopiero jak np. stanę dłużej w korku lub stoję długo na światłach szczególnie w upalne dni. Jak jadę wszystko jest OK , dopiero jak stanę - Wycieraczki :(.

Jedyne co pomaga to wyjęcie bezpieczników.

Byłbym wdzięczny za sugestję.

Pozdrawiam Marcin Barski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zobasz czy w przekazniku pod kierownica tym co wlanczasz wycieraczki czy cos tam nie jest przepalone.Ja mialem cos takiego kiedys w innym aucie i musialem wymienic calosc od wlanczania wycieraczki,kierunku ten przekaznik.Wiesz o co chodzi,a ja nie wiem jak ci to blizej powiedziec.Poprostu bedziesz musial najlepiej kupic nowy i zamontowac.Chyba,ze sie myle,ale watpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, moja żona znalazła sposób na włączające się same wycieraczki. Jeśli podczas jazdy same sie uruchomiły, należy dać ich prędkość na max'a i wyłączyc. U mnie skutkowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba z tym wystartowac do "Nie do wiary" :-P

u mnie byla walnieta podstawka pod przekaznik, jak bylo w srodku za cieplo to sie wlaczaly wiecieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez elektryka się nie obejdzie.

Objawy sugerowałyby jakieś zwarcie, np.obwodu wentylatora chłodnicy i wycieraczek.

Zresztą, dopóki ktoś tego nie "dotknie" , można tylko gdybać.

Powodów może być wiele.

 

pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...