Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie deski rozdzielczej


Gość brylant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!

Mam mały problem. Mam zamiar wymienic oswietlenie w mojej desce rozdzielczej w Sunny N14, a konkretnie chodzi mi oswietlenie licznika i zegara - chce poprostu zakupic niebieskie odpowiedniki. No i tu pojawia sie pytanie - jakie typy zarowek znajduja sie w tym modelu? Jakie musze kupic by pasowaly?

A drugi problem to nie działa mi (od roku) kontrolka rezerwy mimo tego ze wskazowka dziala bardzo poprawnie (czasem za bardzo:( ). raz tylko w ciagu roku gdy bawilem sie wymienianiem zarowek mijania to zauwazylem pomaranczowe swiatelko rezerwy, ale to bylo tylko raz i jedyny-wiec przypuszczam ze zarowka jest OK. Co moze byc przyczyna??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy od czegos zaczyna swoj tuning przeciez warszawy od razu nie zbudowali...

 

 

co do zarowek to ida takie jak w pozycjach zyli w5w ale doradzam ci od razu zamiast zarowek kupic diodki 3 szt gdyz ci nie beda blaknac z czasem jak zarowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jezeli chce zmienic na niebieskie to juz chybe jest tining - no nie?? Ale ja chce sie tylko dowiedziec bo jest to dzial elektryczny rowniez jaki typ zarowek wystepuje w nissanie sunny N14. a nigdzie na zadnym forum dotyczacego wymieny niema napisane jaki jest ten typ. Ja chce poprostu wymienic na inne zamienniki oryginalnych - tylko musze znac ich typ. Ale jesli nie potraficie mi pomoc to trudno - bede szukal gdzie indziej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Reveland!

I o to mi wlasnie chodzilo :) Tylko teraz nie jestem juz niczego pewien bo ktos inny powiedzial mi ze sa to T5 - sam juz nie wiem. I wlasnie chce kupic diody tylko sa to diody roznego typu, sa to poprostu diodowe zamienniki oryginalnych zarowek i idealnie pasuja w miejsca starych, a producent zarzeka sie ze idealnie rozpraszaja swiatlo. A jesli chodzi o poczatki tuningu to musze stwierdzic, ze juz mam kilka dzielnic tej tej Warszawy :)

Pozdrawiam Revelanda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy od czegos zaczyna swoj tuning przeciez warszawy od razu nie zbudowali...

 

 

co do zarowek to ida takie jak w pozycjach zyli w5w ale doradzam ci od razu zamiast zarowek kupic diodki 3 szt gdyz ci nie beda blaknac z czasem jak zarowki

 

dobra jak zlapie gume to tez tu napisze zebya mi poradzil jak sie zmienia na zapas i to juz tez zawsze jakis tuning bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tining - tylko tunig sorki :D

jak dla mnie to jest TINING :lol::lol: albo lepiej nazwijmy to :cry: TJUNINK, stary!bez urazy ale daj ten topic do porad używania autek naszych.wiem że chcesz aby to ladnie wyglądalo ale LEDy zawsze sie beda zle kojarzyly(przynajmniej mi)

w dziale tunigu piszemy o jakis poważniejszych modyfikacjach niż wymiana żarówki wiec nie róbmy jaj

edit: A ty Raveland jak widze po twoim avatarze to tez poszedeś z TININGIEM w zlą strone :lol: , jeszcze zamontuj lotke z aluminium z tylu i pluga z przodu i masz mega LOL tining a może sie czepiam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK to konczmy ten temat bo widze, ze tylko nie potrzebne zamieszanie powstalo a chcialem sie tylko poradzic kogos kto sie zna. Naszczescie dowiedzialem sie z innych zrodel jakie tam sa zarowki ponoc W5W i o to chodzilo w tym wszystkim. A Greg76 badz pewien ze sie odezwe do Cie jak zlapie gume bo widze ze ekspert jestes.

Pozdrawiam innych dzieki HEJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tining - tylko tunig sorki :D

jak dla mnie to jest TINING :lol::lol: albo lepiej nazwijmy to :cry: TJUNINK, stary!bez urazy ale daj ten topic do porad używania autek naszych.wiem że chcesz aby to ladnie wyglądalo ale LEDy zawsze sie beda zle kojarzyly(przynajmniej mi)

w dziale tunigu piszemy o jakis poważniejszych modyfikacjach niż wymiana żarówki wiec nie róbmy jaj

edit: A ty Raveland jak widze po twoim avatarze to tez poszedeś z TININGIEM w zlą strone :lol: , jeszcze zamontuj lotke z aluminium z tylu i pluga z przodu i masz mega LOL tining a może sie czepiam??

 

skoro kolega chce sie dowiedziec czegos to czego sie go czepiacie od tego przeciez jest forum aby sie dzielic wiedza ale widze ze sa tu inteligenci ktorzy nie pomoga swojemu

gdyby z tym tematem bylo cos nie tak zostalby przeciez zamkniety od razu przez moderatora

 

a co do tego twojego tiningu to rob to co robisz nikt cie nie krytykuje

ty wolisz mechaniczny ja optyczny

pewnie optyczny masz gleboko w d.... a ja mam takie samo podejscie do mechanicznego bo odechciewa mi sie patrzec jak jeden ping pong za drugim zaklada pierdzace tlumiki cos tam zmienia w silniku a pozniej jezdzi i pierdzi ile wlezie i sie popisuje ze mu przyspiesza szybciej od drugiego ping ponga

dla mnie to jest zenujace ten mechaniczny tining gdyz lepiej kupic cos o wiekszej mocy wyjdzie taniej, solidniej i lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAWO REVELAND!!! :) :)

widze tu towarzyswo wzajemniej adoracji :lol::lol::lol:

jak dla mnie mozecie sie onanizować nad diodami led, mam to w ...!

a jak twoje pojecie o tiningu mechanicznym( jak to nazwal którys z was) a chodzilo ci pewnie o tuning mechaniczny, jest takie że pierdzący tlumik daje mocy i jedziesz szybciej to z calym szacukniem dla twej wiedzy,ale jestes żalosny!!

lepiej zostań przy lansowaniu sie swoim plastikowym autkiem...a nie doradzaj koledze co do diód, a jak chcesz to jest strona dla takich jak ty...www.wiejskituning.com

pozdrawiam prawilnych;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ludzie co jest?! Nie poznaje tego forum! :evil: Brylant jest (był?) nowy, więc należy mu się wybaczenie za drobne błędy!

Jedni (między innymi ja) wolą tuning mechaniczny, a inni optyczny. Ale to nie jest powód, żeby się kłócić! Każdy robi autko dla siebie! I najważniejsze, żeby pasowało właścicielowi.

Peace...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

@Gre-widzisz zmieniajac zaroweczki nie spowodujesz ze silnik sie wysral :P(tak wiem firma nawalila, ale gdybys nie dlubal nic by sie nie stalo) Ceny paliw nie zachecaja do tuningu mechanicznego ostatnimi czasy(szczegolnie jak sie czesto jezdzi autem:P)

 

 

POruszalem temat na forum wejdz w podajze: "zmiana oświetlenia, diody LED". Ja zrobilem to na oslonkach i efekt mozesz zobaczyc w zdjeciach ze spotkan-zlot ostani na Bemowie.

Aaaa...seryjnie zaroweczki sa to 3W nie montuj 5W bo slyszalem ze potrafi przytopic plastik, a poza tym jesli chcesz zrobic tak jak ja na kondoniki to straca kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuWawa:ale co ty mi piszesz o wysranym silniku??bo nie kumam :roll:

czy ja ci pisze ze kiedys zlapales gume??(bo pewnie zlapaleś)

napisalem że dioda LED nie ma NIC wspólnego z TunInGiEm.To jest moje zdanie na ten temat, a co do optycznego to także lubie ale nie róbmy z toczydla auta które pseudo wygląda na szybkie..jak to ktoś mądry napisal:SAMOCHÓD NIE POWINIEN WYGLĄDAĆ NA SZYBSZY NIŻ JEST W RZECZYWISTOŚCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAMOCHÓD NIE POWINIEN WYGLĄDAĆ NA SZYBSZY NIŻ JEST W RZECZYWISTOŚCI
A według mnie samochód powinien podobać się właścicielowi. Jestem tego zdania co Ty (nie chcę, żeby mój samochód wyglądał na szybszy), ale jeśli ktoś lubi kiedy tak wygląda to jego sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuWawa:ale co ty mi piszesz o wysranym silniku??bo nie kumam :roll:

czy ja ci pisze ze kiedys zlapales gume??(bo pewnie zlapaleś)

napisalem że dioda LED nie ma NIC wspólnego z TunInGiEm.To jest moje zdanie na ten temat, a co do optycznego to także lubie ale nie róbmy z toczydla auta które pseudo wygląda na szybkie..jak to ktoś mądry napisal:SAMOCHÓD NIE POWINIEN WYGLĄDAĆ NA SZYBSZY NIŻ JEST W RZECZYWISTOŚCI

A Twoj jest szybki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuWawa:ale co ty mi piszesz o wysranym silniku??bo nie kumam :roll:

czy ja ci pisze ze kiedys zlapales gume??(bo pewnie zlapaleś)

napisalem że dioda LED nie ma NIC wspólnego z TunInGiEm.To jest moje zdanie na ten temat, a co do optycznego to także lubie ale nie róbmy z toczydla auta które pseudo wygląda na szybkie..jak to ktoś mądry napisal:SAMOCHÓD NIE POWINIEN WYGLĄDAĆ NA SZYBSZY NIŻ JEST W RZECZYWISTOŚCI

A Twoj jest szybki??

 

przy odrobinie szczescia zapamietasz numery rej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...