Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

siatka kratka pionowa bagażnika


Qzynka Edyta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam siatki czy też kratki pionowej do bagażnika, oddzielającej przestrzeń pasażerską od kufra. Na wakacje chcę zapakować się po sufit i dobrze by było zabezpieczyć pasażerów (w sumie najbliższa rodzina). Na allegro są różne dla kilkunastu modeli aut,

http://allegro.pl/listing.php/search?string=siatka+kratka+pionowa

nie ma do X'a.

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie :shifty: ktokolwiek ma, jeździ i poleca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wave:

W ogłoszeniach na tablica.pl znalazłem kiedyś coś takiego (ja też szukałem i znalazłem na Allegro czarną :dribble: ).

Jeszcze jest więc podaję namiary :

http://tablica.pl/oferta/krata-kratka-sciana-dzialowa-x-trail-CID5-ID1txkz.html#2257d85433;r:;s:

Pozdrowionka :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Xdark za pomoc!

To kratka z T30, może kto wie czy tego typu rzeczy pasują do T31? Jakby nie było T31 jest większy i może to to nie pasować.

Poza tym liczę na coś demontowalnego, X ma zaczepy/wieszaki nad tylnymi oknami, można wykorzystać bez wiercenia dziur.

Over!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przepraszam że nie zwróciłem uwagi że Masz T31 :whistle:

Ja co prawda mam T30, ale też niczego nie wierciłem.... Dół wpuściłem za płytę bagażnika, umocowałem paskami zaciskowymi do haczyków na siatkę a górę zamocowałem kształtkami (były w komplecie) w połowie okna tylnego (wyjąłem plastyki maskujące i tam są śruby chyba na klucz 10 ??? musiał bym sprawdzić)... Polski wynalazca da radę wszystkiemu.... Pozdrowionka :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W materiałach reklamowych :nissan2:  (akcesoria) jest takie cudo: kratka oddzielająca przestrzeń dla psa i na focie widać że mocuje się to m.in. w miejscach wieszaków nad tylnymi oknami.

Na dole zaś mocuje się w gotowe miejsca. Te z allegro rozwiązania to albo rolety, albo po prostu siatki do rozpięcia z tyłu za fotelami. Jest też na allegro czarna kratka, ale też z T30. Chyba podpytam w serwisie czy pasi do T31.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fabryczną kratke do T30, kupiłem z samochodem. Jest fajnie rozwiazana bo jest mocowana na motylki na specjalnych wieszakach pod sufitem i na podłodze bagażnika. Ale narazie nie sprzedaję bo może się jeszcze przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam oryginalna Nissana, co prawda dosc droga byla jkies 1500 PLN w 2008 roku ale jest idealnie dopasowana!

Ma dodatkowe blaszki / uchwyty ktore sie przykreca do nadwozia za siedzeniami i pod dachem uzywajac klucza plaskiego.

Jest to jednorazowa operacja a potem cala kratka jest mocowana na 4ry sruby z motylkami/kolkami bez zadnych narzedzi.

Dobre jest to ze kratka dopasowana pozwala na swobodne opuszczanie / odchylanie tylnych siedzen.

Jak rowniez nie przeszkadza w zalozeniu rolety ale tylko jak siedzenia sa najbardziej odchylone.

Uwazam ze to najlepszy zakup akcesoryjny do X31 nie liczac progow :)

Mozna pakowac bagaznik pod sam dach co znaczaco zwieksza zdolnosci przewozowe, albo zabrac psa na wycieczke bez obawy ze przeskoczy i pomoze prowadzic autko :)

Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow w ten Wielkanocny dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W katalogu z akcesoriami do modelu T30 były dwie wersje kratki. Poniżej podaję numer katalogowy i opis, co powinno ułatwić w kontaktach z ASO.

 

KE964-8H000  kratka oddzielająca bez oryginalnego przeszklonego dachu

KE964-8H005  kratka oddzielająca z oryginalnie przeszklonym dachem

 

Dla modelu T31 nie mam katalogu więc nie wiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie na pewno maja katalog i na bank chetnie pomoga w zamowieniu nowej kratki do T 31 :)

 

Podrawiam

Edytowane przez nissekx31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie na pewno maja katalog i na bank chetnie pomoga w zamowieniu nowej kratki do T 31 :)

 

Podrawiam

Witam :)

W serwisie na 100% pomogą bo skasują 1500zł... Ja na Allegro za siatkę w idealnym stanie do T30 razem z przesyłką zapłaciłem ok.120zł. Czasem warto poczekać i poszukać bo różnica jest ooogromna... tak mi się wydaje :)))

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Witam,

 

Razem z zakupem auta dostałem od właściciela kratkę (przegrodę) oddzielającą przestrzeń bagażową od pasażerskiej. Jest jednak małe ale... właściciel twierdzi, że posiadał samą kratkę bez uchwytów. Nigdy jej nie zamontował, a mi owszem przydałaby się się na wakację. Czy ktoś z forumowiczów móglby wstawic zdjecia pokazujace jak kratka w T30 jest zamontowana? Szukam na necie, ale nic nie znalazłem Może jakbym zobaczył jak wygląda przytwierdzenie kratki to bym sam dosztukowąl jakieś mocowania, bo raczej nie licze na to, że je dokupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bez szybru to kratka trzyma się na stemplach- u dołu i od dachu. Rodzaj takiej rozpórki. Było na forum.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na australijskim forum jest instrukcja jak zamontować (oryginalną) kratkę do X-a z oknem dachowym lub bez. 

Trza tam poszukać, jest na pewno. Bez ściągania plastików i wiercenia się nie obejdzie.

 

Osobiście nie mogąc nigdzie kupić oryginalnej kratki do X-a, zebrałem wymiary wielu kratek z innych modeli samochodów.

Kratką, a raczej siatką która pasuje niemalże idealnie z minimalnym zaangażowaniem w montaż (i solidnym) jet siatka z Renault Kangoo.

Tylko uwaga do kangoo są dwa rodzaje siatki, jet wyższa i niższa, dobrze pasuje ta druga (niższa).

Siatka z kangoo jest mocna, lżejsza od stalowej, zamontowana nie hałasuje, można ją łatwo w każdej chwili zdjąć w razie potrzeby i tania na serwisach aukcyjnych.

Kiedyś wstawię zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na australijskim forum jest instrukcja jak zamontować (oryginalną) kratkę do X-a z oknem dachowym lub bez. 

Trza tam poszukać, jest na pewno. Bez ściągania plastików i wiercenia się nie obejdzie.

 

Osobiście nie mogąc nigdzie kupić oryginalnej kratki do X-a, zebrałem wymiary wielu kratek z innych modeli samochodów.

Kratką, a raczej siatką która pasuje niemalże idealnie z minimalnym zaangażowaniem w montaż (i solidnym) jet siatka z Renault Kangoo.

Tylko uwaga do kangoo są dwa rodzaje siatki, jet wyższa i niższa, dobrze pasuje ta druga (niższa).

Siatka z kangoo jest mocna, lżejsza od stalowej, zamontowana nie hałasuje, można ją łatwo w każdej chwili zdjąć w razie potrzeby i tania na serwisach aukcyjnych.

Kiedyś wstawię zdjęcia.

Heckler nie kiedys tylko dawaj od razu. To może być rewolucja w kratce, bo do t30 to w ogóle nie można kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam od razu, bo nie mam zdjęć, a w pracy jestem.

Do do wieczora spróbuję kliknąć telefonem i wstawić, jeśli dasz krótką instrukcję jak się wstawia zdjęcia na forum.

Na zachętę napiszę, że siatka niemal idealnie współgra z roletą bagażnika, rolety nie trzeba ściągać po zwinięciu robi nawet za niewielką półeczkę.

Siatka nie utrudnia odchylania tylnich oparć, a z opcji tej korzystam często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dam od razu, bo nie mam zdjęć, a w pracy jestem.

Do do wieczora spróbuję kliknąć telefonem i wstawić, jeśli dasz krótką instrukcję jak się wstawia zdjęcia na forum.

Na zachętę napiszę, że siatka niemal idealnie współgra z roletą bagażnika, rolety nie trzeba ściągać po zwinięciu robi nawet za niewielką półeczkę.

Siatka nie utrudnia odchylania tylnich oparć, a z opcji tej korzystam często.

u bracie zaostrzyłeś mój apetyt.

*Przy poscie na dole obok kafelka napisz masz więcej opcji, pojawia się pod postem wtedy dodaj pliki, i dodatkowo dajesz załącz ten plik i zapisujesz posta/dodaj odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kariboxie, coś mi zdjęcia z telefonu nie chcą się załadować na kompa.

Poczekaj jeszcze chwilę (do jutra), zrobię po ludzku aparatem i na bank wstawię.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kariboxie, coś mi zdjęcia z telefonu nie chcą się załadować na kompa.

Poczekaj jeszcze chwilę (do jutra), zrobię po ludzku aparatem i na bank wstawię.

Pozdro.

No wytrzymam jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kariboksie....... ogladales mecz? Ktora siatka Cie bardziej interesowala, w bramce czy w nysce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Grzmot powiem Ci, że jestem ciągle w szoku...Napiszę tak: WyGrzmocili Brazylię

 

W pingpongu 6:0 to olimpjka a 7:1 to wietnamka

 

Niemniej kratki nie widziałem a bym chciał...a była kurna raz za 200 i zacząłem się targować jak to ja  o poczte eko gratis i poooszła do innego.....

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypalona Brazylijska golonka... z piwem oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypalona Brazylijska golonka... z piwem oczywiscie...

Dobrze powiedziane. Trzeba to przespać. Rano mają być fotki kratki. Muszę być wyspany, żeby to ogarnąć...

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karibku, uspokój się bo ci powiem brzydko....


proszę

post-35113-0-71427700-1404921957_thumb.jpg

post-35113-0-75358600-1404921973_thumb.jpg

post-35113-0-71703900-1404921986_thumb.jpg

post-35113-0-87735100-1404922032_thumb.jpg

post-35113-0-77760100-1404922042_thumb.jpg

post-35113-0-11760500-1404922053_thumb.jpg

post-35113-0-39453900-1404922098_thumb.jpg

Edytowane przez heckler1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...