Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja - Almera '98


Gość rafal_6

Rekomendowane odpowiedzi

super że podałeś namiary na instrukcje, jednak chyba w tych skanach nie ma info jak naprawić wycieraczki a jedynie wymienić piórka, a to to chyba każdy da radę nawet bez instrukcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja, którą się otrzymuje w ASO jest podsawami co jak użytkować i kiedy na przeglądy się udać.

 

Jak miałem sam problem z cięgnem wycieraczki to zero info... Musiałem sam rozebrać i poznać co i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze powinnismy dac sie wypowiedziec autorowi tematu ;)

z tego co on napisal raczej mu chodzi o ksiazke serwisowa, bo tak jak napisal Pron! dzialanie i schematy mechanizmoow sa tam opisane. odsylanie do instrukcji pojazdu bylo by bez sensu wiec od razu przeprasam myslalem ze to serwisoowka ;) hehe :oops: troche sie zapedzilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz GTS
Czy moglby ktos udostepnic adres, z ktorego moge sciagnac instrukcje pl do almery rocznik 98?

Nie moge rozpracowac wycieraczek :)

pozdro

 

Cześć, musisz troszke porozkręcać i dojdziesz. Prawdopodobnie spadło Ci cięgno na skutek wyrobienia się plastikowego jabłka. Cięgno jak dobrze się postarasz to kupisz na allegro za ok. 30zł. Ja kupiłem od wersji angielskiej, musiałem okręcić je wokół własnej osi o 180st i jest OK, działa !!!!!

 

Wielu użytkowników N15 boryka się z tym problemem - nie martw się - jest to do zrobienia,

 

pozdrawiam,

Łukasz

www.gtstuning.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...