Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Vanette] 2.0D C220 94' migająca kontrolka


Gość kedar33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po środku tablicy, pomiedzy zegarami, mam czerwoną kontrolkę z piktogramem szczęk hamulcowych i drugim - duże P w kółku. Po odpaleniu auta  pali się cały czas. Gaśnie po wejściu na trochę wyższe obroty, zapala się znów podczas jazdy przy zejsciu do bliskich jałowemu i tak w kółko.Nie mam kontroli zużycia klocków, Odłączanie i podłączanie wskaźnika poziomu płynu ham. nic nie zmienia. Co to za kontrolka ??? Nie mam niestety książki ani instrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może za mało płynu, albo przy dźwigni hamulca ręcznego kiwa się włącznik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dino,

 

wskaźnik poziomu płynu hamulcowego nie ma z tym nic wspólnego. Odłączałem.  Przy hamulcu ręcznym, włącznik jest sprawny i działa stabilnie ale jes jakaś przerwa po drodze do kontrolek. Ta nieszczęsna lampka zapala sie i gaśnie jedynie w funkcji obrotów więc albo jakiś czujnik mietrzy gdzięś nad- lub podciśnienie albo po prostu obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź dobrze przewody do włącznika ręcznego i sam włącznik (odkręć go, przeczyść). Gdzieś musi być uszkodzony przewód. To że zapala się i gaśnie bardziej przy niskich obrotach to może to przypadek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...