Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sposob na zepsuty obieg wewnetrzny


goago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowalem termometr ktory wyswietla wew. i zew. temperature. jest podswietlany w momencie wlaczenia swiatel. bajer 8)

wykorzystalem miejsce po uszkodzonym suwaku od obiegu wewnetrznego :P

http://img239.imageshack.us/my.php?image=img05381wa.jpg

http://img239.imageshack.us/my.php?image=img05562oy.jpg

http://img134.imageshack.us/my.php?image=img05495rh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pociągnę tę dźwigienkę (którą sie resetuje "przebieg") do siebie, to wówczas wyświetla mi temperaturę. Chyba wyświetla tam, gdzie jest godzina (za mało lecytyny wcinam i już dokładnie nie pamiętam). Tak samo nie pamiętam, czy obrotomierz mam po lewej, czy po prawej :(

P.S. jutro sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wersja SLX :D

 

Racja.

Kupowałem auto w pośpiechu. Musiałem wrócić jakimś autem z Niemiec, nawet go nie oglądałem w ogóle, bo miał nowy TUV a mechanik ze mnie żaden.

Z dodatków pozaseryjnych to ma: wycieraczki na reflektorach, lampkę dla pasażera i kierowcy, podgrzewane fotele. Może wkrótce odkryję coś nowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, musze zobaczyc u siebie, wkoncu tesh mam SLX, ale Primerke, ale wycieraczek na reflektorach nie mam i podgrzewanych siedzen tez nie.

To co mam pociagnac do siebie ten plasticzek od ustawiania zegarka czy ten od zerowania dziennego licznika?????

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mam pociagnac do siebie ten plasticzek od ustawiania zegarka czy ten od zerowania dziennego licznika?????

POZDRAWIAM.....

Nie pamiętam który :oops:

Zastosuj metode prób i błędów :D

Mam nadzieję, że nic nie urwiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz
Nie ma to jak wersja SLX :D

To teraz masz juz 3 termomerty? :D jeden o ktorym nie miales pojecia i 2 w jednym "wash and go" z allegro :D

W N13 nie ma termometru... :( jest tylko zielony zegarek ze sciemniaczem i datownikiem ktorego nigdy nie przelaczalem... i zeby bylo smieszniej to jeszcze jest tylko AM i PM i nie ma 24H :(

Termometr zamontowalem kiedys w tajmieniczym miejscu X gdzie nie potrzeba w ogle oswietlenia w nocy a temperature widac :shock: ale niestety termometr sie zrypal i juz nie dziala :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz masz juz 3 termomerty? :D jeden o ktorym nie miales pojecia i 2 w jednym "wash and go" z allegro :D

 

nie mam fabrycznego sprawdzalem. i cale szczescie ze nie bo bym sie chyba zalamal :D

pewnie maja go wersje po liftcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Posprawdzałem co i jak.

Jeśli przy dźwigience od ustawiania zegarka masz napisane "push temp" oznacza to, że masz termometr fabryczny. Temperatura pojawi się na wyświetlaczu godziny. Aha no i żeby się pojawiła, to trzeba mieć przekręcony kluczyk w stacyjce (żeby zegar był podświetlony).

P.S. obrotek mam z prawej strony prędkościomierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem termometr ktory wyswietla wew. i zew. temperature. jest podswietlany w momencie wlaczenia swiatel. bajer 8)

wykorzystalem miejsce po uszkodzonym suwaku od obiegu wewnetrznego :P

...

 

No bajer wygląda spox

A co się stało z wewnęrznym obiegiem?

Bo u mnie kilka razy linka wypadała z zaczepu i trzeba było naprawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...