Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ochrona na zderzaki


Gość tjank

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś może adres inetowy, sklep itp. gdzie można kupić dobre, ładne i funkcjonalne listwy ochronne na zderzaki??? Wszystko co znalazłem to czarnego koloru samoprzylepne , brzydkie gumy czy to plastik. Kiedyś zdarzyło mi się być w Korei Płd. Ależ tam był tego wybór i kolory i wykonanie. I płaskie i w bąbelki i w paseczki i cała gama kolorów. Teraz żałuję, że tego nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Zna ktoś może adres inetowy, sklep itp. gdzie można kupić dobre, ładne i funkcjonalne listwy ochronne na zderzaki??? Wszystko co znalazłem to czarnego koloru samoprzylepne , brzydkie gumy czy to plastik. Kiedyś zdarzyło mi się być w Korei Płd. Ależ tam był tego wybór i kolory i wykonanie. I płaskie i w bąbelki i w paseczki i cała gama kolorów. Teraz żałuję, że tego nie kupiłem.
dzizas przeciez to wygalda tak dobrze jak dredy u Japonczyka :wink: Pozdrawiam:) PS To jzu wiemy skad tak wschodnio brzmiaca xwka :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat szukam czegoś w siwym/srebrnym kolorze. A Koreańce montują to chyba już w fabryce bo inaczej każde auto do malowania. Do tej pory nie potrafię sobie wyjaśnić jak oni jeżdża, że się nie pozabijają. Ja preferowałem tam kapcie, albo rower. Samochodem odważyłem się wyjechać kilka razy. Tam nie ma żadnych zasad. Liczy się prawa ręka i wyczucie. No nie mówię o centrum Seulu, które jest bardziej europejskie od Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...