Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Vanette] kontrolka świec żarowych


Gość anec

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałbym wszystkich powitać jestem nowy na tym forum niedawno stałem się posiadaczem nissan vanette cargo 2.3d z 1998r mam problem z kontrolka świec  żarowych

Gdy przekręcę kluczyk na zapłon kontrolka się pali jakiś czas później  gaśnie tak jak powinno  być

Po odpaleniu silnika zapala się ponownie i już nie gaśnie  dodam że silnik odpala od razu

Tylko przez jakiś czas pracuje nie równo i zauważyłem jeszcze jedno usterkę gdy zgaszę silnik to z pod uszczelki głowicy wypływa olej dodam jeszcze że jak silnik pracuje to wycieku nie ma tylko na zgaszonym czy już  ktoś spotkał  się z czym takim z góry  dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego! Miło że jesteś!

Ja mechanikiem nie jestem, ale z opisanych objawów, hmmm... :(. Silnik nierówno pracujący i ojej z pod uszczelki - to nic dobrego :-(. Musisz chyba szukać dobrego mechanika.

Czy to może mieć jakiś związek z kontrolną - ja znaleźć nie mogę - to mogą być 2 niezależne sprawy. Lepiej jakby się kto mądrzejszy wypowiedział.

Ile za to cargo dałeś ? Mam nadzieję, że nie za dużo. Szkoda może, że nie podpytałeś tu przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaświecająca się kontrolka może świadczyć o bardzo róznych niedomaganiach. Sprawdź na początek wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...