Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampy Depo


Gość Pecyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktos nieorginalne lampy firmy Depo? Wlasnie zniszczyla sie uszczelka pod srubka regulacyjna i lata odblysnik. Przerabial ktos taki temat bo musze z tym porzadek zrobic i dzis posiedze w garazu nad tym badziewiem. Oglonie nie polecam tego zamiennika( ja juz kupilem auto z takim) bo jest slabego wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, dotyczy on odbłyśników. Obecniem mam zamienniki firmy TYC - poprzedni właściciel używał zbyt mocnych żrówek - kostki się nadtopiły a odbłyśniki zmatowiały. Mam w związku z tym pytanie ponieważ zamierzam wymienić reflektory na DEPO: Czy twoja ocena tych reflektorów dotyczy równiez poprawności oświetlania drogi czy samego wykonania? Obecnia jazda w nocy jest praktycznie niemożliwa.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYC jest producentem najgorszych jakościowo zamienników, DEPO także... Po zastosowaniu żarówek o większej mocy w reflektorach DEPO wypaliłem własnie odblaski.

Najlepszym zamiennikiem jeśłi chodzi o reflektory jest Valeo, ale do N15 nie produkują :(

Byłem zmuszony do zakupu oryginalnych nowych reflektorów.

 

Pecyn jeśli chcesz to w sobotę zerknę w reflektory DEPO które leżą w garażu jeśłi jest w nich taka uszczelka to dam ci znać i w razie co oddam ci ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z garazu tak jak mowilem nie kupujcie tych lamp chyba ze mus.Piotrek dzieki za pomoc ale jakos sobie poradzilem, dorobilem uszczelke i zalozylem lozysko w obudowie lampy, lepiej sie teraz reguluje ciekawe tylko czy nie beda paroac lub czy woda sie nie dostanie do lampy bo ja otworzylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

depo swiecilo mi Panu Bogu w okno i w dodatku regulacja w nim nie dziala. za pomoca mlotka wygialem okular i teraz jest troche lepiej ale strumien jest tak rozproszony ze wyglada jakby swiecilo tylko jedno to orginalne. ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEN ZLOM!!! TYLKO UZYWANE ORGINALY!!! sam za jakis cas kupie i wymienie bo mnie k... strzela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek.z.25

Witam ponownie

mam kródkie pytanko : jak myślicie, jakiej firmy kupić halogeny (potrzebuje przeciw mgielne i dalekosiężne), oprócz helli bo lampki są 1 liga ale cena powala. :659:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halogeny do almery N15 także posiadam na sprzedaż :razz: , jak i swiatła przednie orginalne

Halogenyorginalne swieca wystaczjąco dobrze i najbardziej pasują do przodu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

mam kródkie pytanko : jak myślicie, jakiej firmy kupić halogeny (potrzebuje przeciw mgielne i dalekosiężne), oprócz helli bo lampki są 1 liga ale cena powala. :659:

gdzies tu na forum kilka razy ktos polecał halogeny z jakiejs firmy. poszukaj.

 

ale jesli Ci podpasuja to jabym brał oryginały od Gre.

ładnie to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...