Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaką instalację LPG zalożyć


kielbasa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czerwone, reduktor jest na styk, umów się, że jak będzie za bardzo klękac to zmienią, do tego maja założyć Staga4 + a nie Eco, bo widząc po cenie, chyba tego chcą włożyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast Hanny dał bym Barakudę, ma regulację na dyszach :D ale niekoniecznie będzie chciał, bo nie dostaje takich w kitach AC, :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast Hanny dał bym Barakudę, ma regulację na dyszach :D ale niekoniecznie będzie chciał, bo nie dostaje takich w kitach AC, :D

 

 

Mam jeszcze 3 propozycje od innych gazowników

 

1. sterownik Lovato Smart;

    wtryskiwacze KP;

    reduktor Lovato Smart RGJ 3

 

2. sterownik Stag 4;

    wtryski REG;

    reduktor Alaska

 

3. sterownik Zavoli;

    wtryski (listwa) OMVL REG niebieskie;

    reduktor Tomasetto AT 09

 

Dino powiedz co o tym sadzisz cena wszystkich 3 propozycji 2250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę rolę gra cena, jak tak to wersja 2, pamiętaj też o serwisie, Staga ogrania 90% gazmenów, a to co podałeś w pkt.1,3 to niekoniecznie, 

w każdym przypadku masz reduktor na styk, zamień go na Sharka1200, 

i jak zamontuja to w takiej cenie ze zdjeciem kolektora i strojeniem po AFR to cena OK :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę rolę gra cena, jak tak to wersja 2, pamiętaj też o serwisie, Staga ogrania 90% gazmenów, a to co podałeś w pkt.1,3 to niekoniecznie, 

w każdym przypadku masz reduktor na styk, zamień go na Sharka1200, 

i jak zamontuja to w takiej cenie ze zdjeciem kolektora i strojeniem po AFR to cena OK :D :D :D

 

he he mogą mi powiedzieć że ze zdjęciem kolektora i strojeniem po AFR (cokolwiek to znaczy), a ja i tak nie wiem jak to sprawdzic czy to zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie można sprawdzić, kolektor czy zdejmowany poznasz po śrubach i wkrętkach do wtrysków, :D a czy strojony a AFR-em, to poproś, ze chcesz sprawdić jak w programie to wygląda i popatrz na korekty po obrotach, do tego warto spisać licznik przy przekazaniu auta, u mnei zazwyczaj leci ponad 50km :D :D D :D ale jeszcze żaden klient nie powiedział, że ma coś przeciw :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mam do Ciebie (Dino) ponad 600 km bo u mnie jak pytam o AFR to gazownicy... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 2-3 osobach, tak ale auto musi być mało wymagające, bo nieraz wywalenie kolektora trwa dość długo :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 2-3 osobach, tak ale auto musi być mało wymagające, bo nieraz wywalenie kolektora trwa dość długo :D

 

a czy Primera 1.6 16V jest wymagajacym autem, zagładałes gaz do takiego samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedii nie ma, bo dostęp praktycznie wszędzie jest, ale ze strojeniem 8h, hmm moze i można :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Jakie komponenty zaproponujecie do p11 1.8 114kM? Jakich unikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPTIMA, TECH, STAG, KME - sterowniki

BARAKUDA, HANNA - wtryskiwacze

SHARK, TUR, SILVER - reduktory

dobre strojenie i będzie gitt :D 

 

unikać pozostałych :D a najlepiej podjedź zrób wywiad, zbierz oferty i podziel się, to będzie łatwiej coś podpowiedzieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo, a czy a jeśli tak to dlaczego należy unikać lovato smart?

trochę przyzwoitości proszę, rozumiem że się poleca to co się robi ale bez przesady.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie napisałem, ze unikac lovat smart???, podzespoły to sprawa drugorzędna, nie dopisałem jeszcze AGIS itd. ważny jest monter i stroiciel :D do tego serwis :D może za duży skrót myślowy zastosowałem, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat z pytankiem do fachmena.

Czy jest sens zakładać gaz do P11 ze skrzynią CVT ?, gdzieś wcześniej słyszałem że gaz "zacheta" tą skrzynię.

Chętnie bym zagazował auto, stan idealny, przebieg 140 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 gdzieś wcześniej słyszałem że gaz "zacheta" tą skrzynię.

 

a gdzie słyszałeś?? bo coraz ciekawsze teorie się słyszy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, mam pytanie o Lpg do QQ z silnikiem mr20de 104kW 2009r. Powiedziano mi dzisiaj, że katalizator jest za blisko silnika i przy gaszeniu może zaciągnąć jakieś paprochy uszkadzając silnik. Będę wdzięczny za opinie na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się nieraz słyszy, tak samo w Pathie też podobno taka przypadłość, i każą najpierw wywalić katy, a gdzie pytałeś??? może tam gdzie zakładają BRC??


a tak z ciekawości, możesz zmierzyć odległośc kata od głowicy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...