Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaką instalację LPG zalożyć


kielbasa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OBD to jest podłączenie pod ECU auta a BT to system komunikacji ze sterownikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam wiec ponownie, który zatem sterownik techa wybrać ? Czy możecie wyjaśnić jak laikowi, jakie korzyści niesie ten sterownik z ODB i w czym jest lepszy od np. Tech-200 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ster z OBD, powinien, z naciskiem na słowo POWINIEN, korygować mieszankę LPG w oparciu o ECU auta, ale czy da radę :D jak dobrze będzie wystrojone to wystarczy 224, a jak ktoś to spaprze to nawet 324OBD nie pomoże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Primera P12 2.0 2006r 170 tys nalatane.

 

Co proponujecie?

 

Tech/barracuda/Shark? Tak wynikało z waszych wpisów w tym temacie.

 

Sporo jeżdżę obwodnicą więc raczej tempomat na 140 km/h i do przodu jeśli to ma znaczenie przy dobieraniu instalacji.

 

Jest opcja żeby wskazania komputera były dalej w miarę prawidłowe czy to jest tak że podłączamy LPG i komputer jest nieprzydatny?

 

Lubię raczej szybką jazdę, zależy mi żeby się Nyska w miarę sprawnie dalej odpychała. :D

 

No i jeszcze jedno. Butla w koło może być takiej wielkości żeby na nią jeszcze dojazdówkę położyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staga bym brał, 

jest wiele innych i tez dobrych jak nei lepszych :D 

 

 

mam i sprawdza się w tym modelu co twój

jak inne modele :"D

 

w większości to ważny monter a nei firma :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są atuty Techa w porównaniu do Staga np?

 

Jeszcze jakieś zakłady oprócz Beskidzkiej bo tam termin zabija.

 

No może być gdzieś pod Krakowem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajdę Ci jeszcze namiar na gości w Wieliczce ale nie mam pojęcia jak oni to robią choć można z nimi normalnie gadać aa gazowali mi temprę 2 generacją i na tyle to wyglądało całkiem schludnie ,

i jeździło poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dlatego napisałem to co napisałem bo ważne jest:

jakie podzespoły

jak zamontowane

jak wystrojone

jaka faktura

itd 

popytaj i będziesz wiedział, bo np pomiędzy Barakudą a Valdkami jest nie tylko różnica jakości ale i ceny i tak można wymieniać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D zależy gdzie :D bo i trafi się za 2000zł lub nawet niżej albo jak zadzwonisz pod Lublin to możesz klęknąć :D 

ale to co podałeś to średnia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no masz rację bo gdzie i na allegro widziałem że wrzucają w takich cenach jak podałeś ale to montaż z naciskiem na wrzucenie pod maskę generalnie waldemord i alaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laie_67:  :laie_67:                                                :laie_67:  :laie_67:    


a TU jeszcze lepszy asior cena za 6 garnków :D to chyba już dopłaca aby ktoś przyjechał :D 

 

 

 

TU sklep aby zobaczyć ile kosztują części :D i się zastanowić czy sekwencja za 1749 do R4 i za 1650 V6  :laie_67:  :laie_67:  :laie_67:  jest ekonomicznie opłacalna, mój znajomy zapłacił 200zł za wymianę bezpieczników od świateł w Grand Scenicu  :laie_67:  :laie_67:  trochę roboty jest jak ktoś wie o co caman no ale to tylko 10-15min  a nie cały dzień lub więcej  :D


super okazja   :laie_67:  :laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar zagazować Juka 1.6 117 KM. Szukam kogość kto już może ma gaz w tym autku i podpowie co nieco jak to się sprawuje. Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpytaj w dziale Juka, czy ktoś jeździ na gazie bo odnośnie zakładania to raczej nie ma przeciwwskazań 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,
planuję założyć LPG w 370Z. 

Od gazmena dostałem ofertę na:

reduktor: 2x ACR01 czerwony
wtryskiwacze: Barracuda 130
elektronika: Lpgtech 326
Butla do zmierzenia, wlew gazu pod klapkę benzyny o ile będą możliwości techniczne
Nie wiem czy nie będzie potrzebny emulator ciśnienia paliwa. Może zajść taka konieczność.

 

Teraz pytanie do bardziej doświadczonych - m. in. do DINO i Tofu, czy taki zestaw będzie ok, czy lepiej szukać czegoś innego? Czy do Nissana jest potrzebny emulator?

Dzięki za odpowiedzi ;)

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...