Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Tarcze i klocki hamulcowe jakie kupić?


Bafis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce kupić tarcze i klocki na tył firmy DENCKERMANN

znalazłem je na allegro i cena mi odpowiada, co myślicie o tej firmie ?

CERTYFIKATY, ATESTY, HOMOLOGACJE :

- Części hamulcowe firmy DENCKERMANN posiadają między innymi homologację E11, E20, certyfikat 90R i nieniecki TUV CERT., oraz znak jakości ISO 9001:2000.
- Zgodnie z dyrektywą UE mogą być stosowane jako pełnowartościowa część zamięnna dla części oryginalnych / fabrycznych.

 

 

Moje drugi pytanie odnosi się do tematu http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/90186-przek%C5%82adka-navi-i-dvd-primera-p12/

 

Może któryś z kolegów się wypowie coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na tył kupowałem to, co było na rynku najtańsze.

Tył dużo, dużo mniej istotny jest niż przód. Więc jeśli cena Ci odpowiada, to kupuj śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na all zestaw denckermanna , tarcze i klocki na przód, i śmiga od kilku miesięcy bez piszczenia i hamuje też dobrze :)

cena zestawu 256pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje przednie piszczą przy pierwszym hamowaniu po nocy. Później już nie piszczą, aż do następnego poranka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez denckermanna na przodzie i tyle - klocki nie pylą nie piszczą są bdb moim skromnym zdaniem , btw ponoc to ferrodo w innym, opakowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem TRW na przód i jestem zadowolony

 

Ile płaciłeś za komplet na przód?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce kupić tarcze i klocki na tył firmy DENCKERMANN

znalazłem je na allegro i cena mi odpowiada, co myślicie o tej firmie ?

CERTYFIKATY, ATESTY, HOMOLOGACJE :

- Części hamulcowe firmy DENCKERMANN posiadają między innymi homologację E11, E20, certyfikat 90R i nieniecki TUV CERT., oraz znak jakości ISO 9001:2000.

- Zgodnie z dyrektywą UE mogą być stosowane jako pełnowartościowa część zamięnna dla części oryginalnych / fabrycznych.

Moje drugi pytanie odnosi się do tematu http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/90186-przek%C5%82adka-navi-i-dvd-primera-p12/

Może któryś z kolegów się wypowie coś ?

 

Kupuj śmiało i zakładaj. Ja mam taki komplet na tyle a na przodzie klocki tej firmy. Klocki jasne i nawet jeśli pytą, to na aluskach nie widać. To co pamiętam, to po zimie na stalówkach też nie widziałem nalotu.

Edytowane przez mirekg9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki komplet przednie i tylne tarcze Brembo, а klocki TRW i ATE odpowiednio. Pótora roku jazdy po prostu super. Polecam. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

560 albo 460 .... za tarcze klocki oleje i fitr oleju wyszło w granicy 600 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam DENCKERMANN na tyle i piszczą nie polecam na przód mam brembo polecam !

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja używam klocków TRW zarówno w "nysce" jak i w "reni" i spisują się dobrze ( tarcz nie wymieniałem bo trzymają  wymiar). Nie piszczą, dobrze hamują na zimno jak i rozgrzane, a nawet mam wrażenie że po kilkunastu tyś. km. "wygładziły" przednie tarcze w "reni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mam P12 z 2007 HB

po 50 000 km wymieniłam tył na klocki RoudHouse ( takie zaproponował serwisant ) przejechałam 5 000 km i nie piszczą ani nie pylą

jakie klocki proponujecie na przód ?

byłam w Odysey'u i tam orginały kosztują 280 zł !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu zmieniałem komlet tył + przód+płyn; na przód tarcze i klocki TRW - 505,00 PLN, tył  tarcze i klocki ferodo - 360,00 PLN, płyn ATE SL6.  Wszystko działa super, hamulce jak brzytwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem do siebie na przód komplet firmy jakiejś tam, za tarcze + klocki zapłaciłem 219 PLN. Nie mam żadnych problemów z hamulcami. W lecie jedynie przy pierwszym hamowaniu piszczy mi czasem prawe koło, ale to moja wina bo dałem za mało smaru miedziowego na klocek.

 

Nie widzę potrzeby aby przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem komplet deckerman do przodu. 266zł. Plus wymiana wszystkich gumowych elementów zaciskow firmy autofren seinsa 40 zł i wszystko ok. Niejednokrotnie hamowalem z

e 190 praktycznie do 0 i tarcze nie biją nie piszcza itp

 

Wysłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na tył założyłem tarczte TRW a klocki bosha...które hamują dobrze ale cholernie pylą! Nie polecam tych klocków jak ktoś jeździ na alumach bo tylnie felgi wyglądają okropnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pylą potwornie także klocki Ferodo. Doświadczenie z posiadanego kiedyś auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Niestety muszę zmienić swoją opinie na temat tarcz denckermanna, okazało się że po trzech miesiącach tarcze zwichrowały dając wyraźne drgania na kierownicy przy hamowaniu. Kupiłem nowy kpl tarcz i klocków w ASO , z montażem 760pln wiec chyba nie warto łasić się na podróbki ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę zmienić swoją opinie na temat tarcz denckermanna, okazało się że po trzech miesiącach tarcze zwichrowały dając wyraźne drgania na kierownicy przy hamowaniu. Kupiłem nowy kpl tarcz i klocków w ASO , z montażem 760pln wiec chyba nie warto łasić się na podróbki ....

 

A jakiej firmy założyli Ci w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...