Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Almera składana we Francji


Gość Chińczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś z Was Almere skaladana we francji??? Jezeli tak to czy wystepuja w niej jakies usterki??Czy jest mniej usterkowa niz ta skaldana w Anglii?? Ja jak narazie jezdze i nic sie nie dzieje, no oprocz tej ostatniej kontrolki poduszki powietzrnej( migala), A tak ogolnie to fajnie sie jezdzi, tylko brakuje troszke mocy na niskich obrotach( 1.5 DCI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We FR :?: :?: Widzialem w gazetce Renault Clio i N16 na sąsiednich liniach produkcyjnych i bylo napisane że to w Valadolid SP. Ale u żabojadów :?: Rzeczywiście podaj VIN to sprawdzimy.Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francuska Almera powiadasz...:

 

NISSAN

VIN: SJNBHAN16U0516104

 

KRAJ POCHODZENIA ANGLIA

PRODUCENT NISSAN

TYP NADWOZIA 4DR SEDAN

SILNIK CA 20

OSIE ORAZ SYSTEM PRZENIESIENIA NAPEDU 2WD

MODEL ALMERA

WERSJA NA RYNEK EUROPA

WARTOSC STALA CONSTANT

NUMER SERYJNY KOLEJNY NUMER PRODUKCYJNY

 

... coś takiego mam. Porównaj dane czy system coś nie naknocił!?

Albo Ty sie pomyliles podając swój Vin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz poczatek SJN to powinna być wyprodukowana w Anglii!

P.S. Taka teoria mi wpadla do glowy... skoro Almere skladaja juz we Francji to te wszystkie awarie w modelach po FL wziely sie chyba z tego, ze zabojady pojechaly tam na szkolenie w pewnym okresie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJNBHAN16U0516104

Model code CTKALEFN16TGA66E22

Internal color G - GREY (FROM AUG 2002)

External color Z11 - BLACK

Production year/mon 0406

Model start year 0002

Model finish year

Model NISSAN ALMERA UK MAKE N16E Description

TRANS - 5-SPEED MANUAL TRANS

AREA - CENTRAL EUROPE SPEC

GRADE - EP2 TYPE

POWER - 60KW

ENGINE - K9K TYPE ENGINE

BODY - SEDAN(FROM MAR 2001)

 

 

Description

ABAG2-F/AIR BAG F/DRIVER+ASSIST+SIDE

ACON4-F/AUTO AIR CON

CLAS2-F/LUXURY SPEC

COLD2-F/COLD CLIMATE

INST6-

KYLS2-F/KEY LESS ENTRY

LMPF6-F/FR FOG LAMP

MLDGC-

PWDW5-F/FR PWR WDWS, FR & RR FROM 200208

REGED-

SKIDC-F/4WHL ANTISKID

SWRC2-F/STRG WHEEL AUDIO SWITCH

WHSTF-

 

 

SILNIK CA 20

 

 

Co to jest za engine? ?

 

Tu jest K9K - żabojadzki dizel - przerobiony z benzynowego EJ7 od Clio, Thalii, Dacii logan....

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś z Was Almere skaladana we francji???

Chyba się kolega zasugerował za bardzo ;) Faktycznie N16 to prawie Renault, ale składane toto jest w UK ;) Jak i wszystkie "francuskie" Nissany ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, jest cos takiego jak świadectwo zgodnosci wspolnoty europejskiej(EC1)(dostalem cos takiego pzry zakupie samochodu, sa tam wszystkie specyfikacje almy) i tam jest adres producenta pojazdu: Nissan Europe S.A.S, 8 Avenue Jean d'Alembert 78190 Trappes/ Francja. Ja z tego wnioskuje, ze chyba , mam skladany we Francji, Moze sie myle, jezeli tak to mnie wyprowadzcie z bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, jest cos takiego jak świadectwo zgodnosci wspolnoty europejskiej(EC1)(dostalem cos takiego pzry zakupie samochodu, sa tam wszystkie specyfikacje almy) i tam jest adres producenta pojazdu: Nissan Europe S.A.S, 8 Avenue Jean d'Alembert 78190 Trappes/ Francja. Ja z tego wnioskuje, ze chyba , mam skladany we Francji, Moze sie myle, jezeli tak to mnie wyprowadzcie z bledu.

 

Wyprowadzamy Cię zatem z błędu. VIN jednoznacznie mówi, że auto masz angielskie. Wpis w Twoje papiery to pewnie jakiś biurokratycznie wymuszony absurd. AFAIK we Francji nie ma żadnej montowni Nissanów.

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjasnienie jest proste...: We Francji znajduje sie siedzobia firmyNissan Europe zajmujacej sie sprzedaza Nissanow w Europie (i to ten adres jes w dokumentach homologacyjnych, bo to oni o to wystepuja...) - nie jest to adres producenta jako miesjce produkcji

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...