Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieraczki i chrobot , przeskakują


Gość Adig

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dziś piękna pogoda ( pada deszcz ) i wycieraczki w ruch, a tu...

 

coś co mnie denerwuje, wycieraczki wycierają bez problemu, ale prawa tak jakby stawiała opór i dzwięk jakby szła po suchym materiale

 

DZwięk ten ustaje w momencie gdy mam bardzo dużo wody na szybie.

 

 

Ostatnio zmieniałem cięgno wycieraczki od silnika do trzpienia i zdejmowałem ramiona.

 

Czy taki efekt może być od złego założenia wycieraczki ( troche wyzej mi sie założyło) ? Czy to wina piór?

 

Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

u mnie wystepuje ten sam problem. Właśnie dziś zaczął padać deszcz i też mnie to denerwuje. Możliwe, że jest to wina twardych gum. Dzisiaj również był u mnie klient z reklamacją, kupił u mnie w sklepie 2 wycieraczki tej samej firmy. Jak się okazało jedna z wycieraczek w deszczu mu piszczała. Zdjąłem, założyłem drugą i było wszystko ok. Zbadałem organoleptycznie gume wycieraczek i okazało się że ta co piszczała ma faktycznie twardszą gumę. Dziś sprawdzę u siebie jak to będzie wyglądało po zmianie wycieraczek.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Twarde gumy. Dziś zmieniłem na VALEO i nic takiego nie ma. Tylko dziś u mnie jest na razie słonecznie więc pewnie gumy się nagrzały nie nie hałasują. Sprawdzę jak będzie w chłodniejsze dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest valeo silencio i kraj produkcji francja a nie chiny to na pewno będzie ok. wiele juz takich miałem i jeszcze sie nie zawiodłem. zdecydowanie nie polecam firmowych z aso wycieraczek , są drogie i na dodatek made in china.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...