Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Dzwnie działające wycieraczki


Gość stypcio

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z wycieraczkami w swojej K11 94r. Mianowicie pierwszy bieg (ten przerywany) dziala bardzo zadko a prawie nigdy gdy jest potrzebny czyli podczas malego deszczyku:/ Kolejne dwa ciagle biegi dzialaja bez zarzutu. Z tym przerywanym jest czasem tak ze jak zalacze to przez dluzszy czas nie dziala (kilka minut) ale potem jak "zalapie" to juz idzie poprawnie potem gdy wylacze i wlacze to od nowa to samo - nie dziala. Nie wiem czego to wina zwykle podczas deszczu sa problemy moze cos zamaka? Spotkaliscie sie z czyms takim?? Jak na razie podczas malego deszczyku musze co jakis czas sam zalaczac i wylaczac wycieraczke bo nie lubie jak nie potrzebnie smigaja tam i spowrotem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem taki numer w k12 :lol:

 

puki się nie zorientowałem, że tuż obok jest taki pasek na którym się ustawia częstotliwosc pracy własnie tego "powolnego, pierwszego" trybu pracy wycieraczki, wiec teraz ustawiam to sobie według potzeb, więc moze tez masz COŚ na manetce co odkryjesz tak jak ja po 6 miesiacach uzywania auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam! :)

U mnie podobne objawy. Pierwszy bieg, wycieraczka robi część ruchu, staje, po chwili przesuwa się o następny kawałek, staje i tak na okrągło. I tak robię za pierwszy bieg sama :) Pomożecie? Może ktoś zamieści jakąś fotkę - gdzie ten przekaźnik i czy w ogóle będę sama w stanie ten problem usunąć. czytałam już o podszybiu czy jak to się fachowo nazywa ale taki sposób rozwiązania problemu mnie przerasta. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...