Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pompa wtryskowa 2.0 d cieknie.POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!


Gość pawel_24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam Sunny 2.0dlx i dziś zauważyłem że z pompy wtryskowej leci gdzies paliwko troche jestem zły.Nie wiem skad ten wyciek normalnie kapie pod auto.Wiem moze ktos lub miał tak problem skad to wali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo ale tylko na ON jak zaleje opalu to jest sucho i nic nie leci ostatnio na ON tez mam sucho raz mi leci a raz nie

w zimie bede mial juz 2 lata to nic groznego o ile dobrze co mechanik mi mowil cieknie tam gdzie idzie linka gazu czy cos takiego jak ci tam lecie to mozesz jezdzic i sie nie przejmowac no chyba ze naprawde masz spore wycieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem podobny problem w B11 1,7D. Tak jak Raveland mówił prawdopodobnie cieknie między obudową pompy a ośką podłączoną do linki gazu, która wchodzi do wewnątrz pompy. Trzeba zdjąć górną pokrywe pompy i zabrać ją razem z ośką do tokarza. Tokarz musi rozwiercić otwór w obudowie i wprasować tam tulejke dopasowaną do ośki. Przy składaniu może być troche problemów z dopasowaniem elementów pompy dlatego lepiej zostwić to fachowcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...