Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chlapacze a zafajdane boki samochodu....


Gość Ela i Piotr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ela i Piotr

Mam wrażenie że brak przednich chlapaczy na kołach powoduje duże zabrudzenie (niestety czasami także delikatne uszkodzenia) dolnych części drzwi. Czy to możliwe ? :roll:

Czy ktoś zakładał chlapacze na przednie koła ? Jakie i gdzie można to kupic?

Dziękuje i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre masz wrażenie :-) Kamyki spod kół uderzają w progi i uszkadzają je, odbijają lakier. Ja u siebie założyłem chlapacze, także z przodu. Kupiłem je od gościa z allegro za 25 zł/ parę, łącznie 57 zł z przesyłką.

 

PS. Uzupełnij profil użytkownika :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ela i Piotr
mi też brudzi bok ale mnie sie chlapacze niepodobają. Mam wszystko pod kolor i czarny chlapacz-nie niema mowy. :D:D:D

Almerka tak bardzo nam sie podoba ze kawałek czarnego jej nie zaszkodzi... :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też brudzi bok ale mnie sie chlapacze niepodobają. Mam wszystko pod kolor i czarny chlapacz-nie niema mowy. :D:D:D

To go do lakiernika ;) i pod kolorek :lol:

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole czesciej myc :wink:

heh tylko nie zakaldaj po zimie tematu gdzie tanio w warszawie pomaluje progi bo je ruda podjadla":))

 

No aż tak żle to chyba nie będzie. Ja tam aby sobie nie zawracać głowy chlapaczami zamówiłem spoilery boczne. Tam chlapaczy nie da się założyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też brudzi bok ale mnie sie chlapacze niepodobają. Mam wszystko pod kolor i czarny chlapacz-nie niema mowy. :D:D:D

A chlapacze pod kolor to nie mogą być, co?... :wink: Ja zakupiłem czerwone i zakładam w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ela i Piotr
e tam wiekszosc nowych autek to nie ma chlapaczy i zyje :lol:

no a sunny tez stary nie jest :lol:

troche wali brudem po bokach ale czlowiek tez sie myc musi :lol:

 

Ok..ok...to teraz jest juz wszystko "jasne".. :? .. mam kupić niewidoczne chlapacze w kolorze czerwonym 8) (a przepraszam srebrnym)... po zimie pomalować autko bo koleżanka ruda o to prosi a tak na koniec to lepiej myć sie często !..... :lol::lol:

Hmm... wiecie co.... kupie juz te chlapacze i zobacze jak to wygląda.... jesli paskudnie wywalę a potem będę pluł sobie w brodę... :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

a ja mam oryginalne z przodu i z tylu z napisem primera w mojej p10 i wygladaj super - nawet mocowanie jest oryginalne z przodu razem z nadkolem plastykowym a z tylu normalnie d ozderzaka.. jest ok = ale boczki i tak sie brudza.. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...