Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chromowane ramk zegarow w n16tce


Gość vqsoft1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo...chyba się skuszę ;)

Wcześniej jakiś inny gość sprzedawał też ramki, robił na zamówienie.

Ale to kosztowało chyba 99zł i trochę tandetne, matowe aluminium...a ja chcę polerowane... i te chyba są takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem to polerowane nie sa za dobre ;) znajomy mial takie w audi seryjne. w sloneczne dni odbijaly sie od nich promienie sloneczne i potrafily razic w oczy...problem sie skonczyl jak przyciemnil szyby :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

He, he ;) Tak się składa, że to ten sam człowiek od krótego ja biorę ramki. Do N16 nie sprzeda bo się boi! ;) Robił kilkukrotnie i zawsze wymiar się nie zgadzał. Zgodził się tylko raz jak przywiozłem mu zegary :)

 

pzd

wlasnie do niego dzwonilem i mi wysle. i upust dostalem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

He, he ;) Tak się składa, że to ten sam człowiek od krótego ja biorę ramki. Do N16 nie sprzeda bo się boi! ;) Robił kilkukrotnie i zawsze wymiar się nie zgadzał. Zgodził się tylko raz jak przywiozłem mu zegary :)

 

pzd

 

heh, ja zamówiłem do n16 w zeszłą środę i czekam... niby dostałem potwierdzenie że je dostanę ;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he ;) Tak się składa, że to ten sam człowiek od krótego ja biorę ramki. Do N16 nie sprzeda bo się boi! ;) Robił kilkukrotnie i zawsze wymiar się nie zgadzał. Zgodził się tylko raz jak przywiozłem mu zegary :)

 

pzd

 

 

Moze juz dopracował technologię wykonania ramek do N16 ;)

Dajcie koniecznie znać jak już bedziecie je mieli.

Jak wykonanie i jak się prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze juz dopracował technologię wykonania ramek do N16 ;)

Raczej nie, bo jak mu zawoziłem te zegary to powiedział, że zdejmie sobie wymiar i będzie już miał na zapas. Przy odbiorze powiedział, że niczego się nie dowiedział nowego, bo akurat ten wymiar był taki jak on miał...

 

Poczekamy, zobaczymy. Albo Wam się chłopaki uda i traficie z wymiarem, albo będę musiał powiedzieć "a nie mówiłem"?

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja u niego kupiłem rok temu i jestem zadowolony. Wymagały one delikatnego podklejenia ale wymiar był ok.

 

PS. Jeśli będziecie kleić przy montażu, to nie używajcie żadnej kropelki, superglue itp. (parują i zostawiają szare wżery! :evil: ). Tylko i wyłącznie kleje silikonowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ramki doszly dzisiaj rankiem. Tak wiec wieczorkiem zabralem sie do ich montazu. Mialem w planie wkleic je na ten techniczny silikon na cieplo. Niestety sie nie udalo. Aluminium za szybko odbiera cieplo z kleju i klej zasycha momentalnie. Do montazu uzylem tasmy technicznej 2 stronnej 3M.

3 ramki pasuja jak ulal jednak ramka na obrotomierz jest zaduza i narazie nie zostala zamontowana. Mam nadzieje ze producent dorobi mi taka ramke pod zmierzony przezemnie wymiar.

Ogolnie ramki prezentuja sie fajowo.

To tyle. Jak dojdzie nowa ramka na obrotek to zapodam zdjecia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no ja też dziś dostałem :lol: (a czekałem ponad tydzień)

Jeszcze nie montowałem ale ja mam z dido.win.pl i małe ramki dostałem podwójne - mniejsze i większe - na to wygląda. Też miałeś z tej samej firmy?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, no ja też dziś dostałem :lol: (a czekałem ponad tydzień)

Jeszcze nie montowałem ale ja mam z dido.win.pl i małe ramki dostałem podwójne - mniejsze i większe - na to wygląda. Też miałeś z tej samej firmy?

Pozdr

tak tez tak mialem. pasuja te mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem montować... ale dla mnie te ramki to przestrzał. Wyglądają super ale żadna nie pasuje do otworów - albo za małe albo za luźne. Pół niedzieli rozszlifowywałem dwa otwory i jakoś się udało. Do podklejenia użyłem poxipolu.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To stronka producenta. Zrobił na wymiar. Koszt 100 zł, ale jak ładnie poprosić, to ja za 60 zł kupiłam: http://dido.win.pl/

Pasują doskonale. Podałam tylko wymiary.

GG do gościa u którego mozna zamówić: 1951591

Stronka ze zdjęciami MOJEJ Almerki u tego producenta już z założonymi ramkami: http://dido.win.pl/sklep/pokaz_produkt.php?idprod=93

GG do mnie: 8133532

:arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem montować... ale dla mnie te ramki to przestrzał. Wyglądają super ale żadna nie pasuje do otworów - albo za małe albo za luźne.

A śmialiście się ze mnie, jak Was uprzedzałem...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...