Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

100 kucy w mojej Almie


Gość lancer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

i wlasnie przyjechalem z firmy TTC i z mojej almery 1,5 niby 90 KM , zrobilo sie 100. nie jest to jakas torpeda ale powiem ze auto duzo duzo barzdiej jest elastyczne no i mocniejsze przy ok 5 tys obrotów. jednym slowem jestem zadowolony.

 

foto_003.jpg

 

foto_011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie przyjechalem z firmy TTC i z mojej almery 1,5 niby 90 KM , zrobilo sie 100. nie jest to jakas torpeda ale powiem ze auto duzo duzo barzdiej jest elastyczne no i mocniejsze przy ok 5 tys obrotów. jednym slowem jestem zadowolony.

 

Jak to wygląda finansowo :?: Czy jest odczuwalna różnica przy przyspieszania z dolnego zakresu obrotów. Tego mi najbardziej brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie :D Ale mam pytanko, czy dalo to coś przy niższych obrotach? Bo tak 4750 (max Nm) to jeszcze korzystam, ale 6835 obr/min :shock: to kurde trochę dużo...BTW jakie byly modyfikacje i za ile :?: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko opisac jak to wyglada, generalnie autko stalo sie takie lzejsze, wyglada to tak ze np jedziecie w 5 osób jakas trase i nagle te 3 osoby z tylu wysiadaja i wtedy czujesz jak lepiej sie zbiera, to na tej zasadzie. taka przyjemnosc w v-tech kosztuje 1200 <podobno> robil to bazant w N16 1,8 z AC nissan. firma TTC jest podobna jak v-tech a zrobicie to tam za pół ceny niz w v-techu. i co jeszcze, autko jechalem ok70-80 km/h na piatce pod gorke, na starym programie trzeba by redukowac zeby jechalo a tutaj calkiem niezle sobie radzi na 5 biegu. wzrosl moment obrotowy i auto jest elastyczniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoo.jpg

 

po modyfikacjach ta czerwona kreska na gorze a przed ta ponizej. i ponoc teraz autko powinno plynniej przyspieszac bo zobaczcie jaka jest gladka ta linia powyzej a ta ponizej taka skaczaca troszke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zesz kurde :D a niech Cie Lancer to widze cie w piatek na nocnych.. pewnie teraz dostane :D ide do garazu cos pogrzebac :twisted:

 

TTC hamownia obciazeniowa maha nie powinna klamac, wynik bardzo ladny jak na wolnossacy

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
mam pytanie... Jak to sie przeklada na nie-ekonomicznosc auta ? :) Tzn jaka jes roznica w spalaniu paliwa przed i po tuningu??
po takim modzie nie powinno sie zmienic spalanie a jezeli to ulegnie tylko poprawie. zostaly powolane do zycia rezerwy mocy (zapewnione przez producenta ) ktoore drzemia w kazdym silniku :) silnik pracuje po prostu efektywniej. jak widzisz na wykresach ch-tyki zostaly wygladzone i nie znacznie poprawione. moc i moment sa bardziej harmonijnie rozwijane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresik elagancko się porpawił, dziwi mnie fakt że seryjny byłtaki kiepski poszarpany...

 

Nie ma to jak dopracowanie wszystkeigo jak trzeba, teraz dolocik delikatnie odetkany wydeszek i myślę że będzie można konkurowac z seryjną 1,8 w tej samej budzie...

 

Gratulacje odwagi żę wreszcie ktoś w naszym klubie zawirusował swoją maszyne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym byl upierdliwy ale jaki jest koszt takiej interwencji w elektronike??

 

Lancer napisal tak:

 

przyjemnosc w v-tech kosztuje 1200 <podobno> firma TTC jest podobna jak v-tech a zrobicie to tam za pół ceny niz w v-techu

 

Czyli chyba 6 stów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku naszych silników produsent podaje przyrost rzędu 6 koni tak w rzeczywistosci spotkalem się wzrostami rzędu 9 i więcej...

Ps. czy ten zaklad co wam wgrywal wirusa jest w stanie przesunąć maksymalny limit obrotow silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...