Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie zamontowac CB radio primera p11.144


damiannik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam radio yosan 120 pro i zastanawiam sie gdzie to radio umiejscowić tak żeby nie przeszkadzało w primerze p11.144  i gdzie sie podpiąć z zasilaniem żeby zapalniczka była wolna , moze pod zasilanie zapalniczki i jak puscic kabel od anteny  ??

post-73310-0-32958000-1378324220_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półka pod kierownicą, tylko trzeba trochę podciąć tył, a zasilanie od AKU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto już poszło do innego właściciela, jak go złapię to zrobię, ale za dużo możliwości nie ma bo schowek mały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wierciłem w grodzi, a radio wsadź i zobacz jak Ci pasuje najlepiej, i tak śmigasz na 19 a zmianę kanałów nasz w gruszce, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie da sie inaczej bo chce jeszcze przeciągnąc kabel do skrzyni basowej z aku ,  nie ma jakiegos oryginalnego miejsca przez które przechodza kable ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja n.p. nigdzie nie montowałem na stałe. Radio CB wsadzam po między fotel pasażera a tunel. Ale nie które modele są za grube tak jak n.p. President od kolegi mi nie chciał się zmieścić. Gdy zmienię model to ja go zamontuję w dolnej półce tunelu za\przed\ lewarkiem;-) Antenę a raczej jej kabel prowadzę z bagażnika pod tylną kanapą. Tak więc dosłownie kawałek jest widoczny\leży na tylnym tunelu.B-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a nie da sie inaczej bo chce jeszcze przeciągnąc kabel do skrzyni basowej z aku ,  nie ma jakiegos oryginalnego miejsca przez które przechodza kable ??

 

Może trochę poźno, ale zaryzykuję,

W komorze silnika na wewnętrznym nadkolu na jego ściance /kiedyś na to mówili pukle/ powinieneś mieć fabryczny owalny otwór w który wchodzą fabryczne wiązki przewodów i idą do wnętrza pojazdu.

Jeśli masz coś takiego, to odkręcasz plastikowe nadkole koła z zewnątrz, i montujesz sobie tak na zaś kawałek rurki do przewodów /takie jak dają pod tynk/ i w niej dajesz przewody między komorą silnika a wnętrzem sam. wychodzą gdzieś koło slupka. Możesz przy okazji dać w nią dodatkowe cienkie przewody lub sznurki, aby służyły do przeciągnięcia innych dodatkowych przewodów w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...