Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

piski przy hamowaniu


Gość rocky200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

moze ci sie klocki koncza hehe ;) i orasz tarcze

 

przy okazji skorzystam, u mnie piszczą a były ostatno wymieniane?

 

czy może to byc wina nowych klocków??

jak zmienialem klocki na nowe i byly jakies badziewne to piszczaly, kupilem sprawdzone i ustapilo. czasami bywa tak jak klocki sie "ukladaja" - docieraja do tarczy, ale rzadko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ci sie klocki koncza hehe ;) i orasz tarcze

 

przy okazji skorzystam, u mnie piszczą a były ostatno wymieniane?

 

czy może to byc wina nowych klocków??

jak zmienialem klocki na nowe i byly jakies badziewne to piszczaly, kupilem sprawdzone i ustapilo. czasami bywa tak jak klocki sie "ukladaja" - docieraja do tarczy, ale rzadko

 

a po ilu km powiny się dotrzeć do tarczy i jak nie przestaną to wiadomo juz że badziewie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eno eno! Klocki Lego Technics są od 12 lat chyba, więc precz z łapami :D

 

A co do klocków hamulcowych, to może przegrzałeś te nowe podczas np. testowania jak hamują. Ja raz usmażyłem jedne kloce. Miałem kilka ostrych hamowań, ogólnie sportowa jazda :D Potem przy każdym hamowaniu piszczały. Pomagało przetarcie papierem ściernym. Ale po tygodniu znów zaczynały piszczeć. Wymiana na inne pomogła definitywnie ;)

Aha...te piszczące to były zdajsie Lukasy te co w serwisie wkładają.

Teraz mam Remsy, polecam. Hamują conajmniej tak dobrze jak seryjne, moze nawet trochę lepiej. I nawet po sportowej jeździe nie piszczą jak Intercity na dworcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...