Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

piski przy hamowaniu

Guest rocky200
 Share

Recommended Posts

moze ci sie klocki koncza hehe ;) i orasz tarcze

przy okazji skorzystam, u mnie piszczą a były ostatno wymieniane?

czy może to byc wina nowych klocków??

jak zmienialem klocki na nowe i byly jakies badziewne to piszczaly, kupilem sprawdzone i ustapilo. czasami bywa tak jak klocki sie "ukladaja" - docieraja do tarczy, ale rzadko

moze ci sie klocki koncza hehe ;) i orasz tarcze

przy okazji skorzystam, u mnie piszczą a były ostatno wymieniane?

czy może to byc wina nowych klocków??

jak zmienialem klocki na nowe i byly jakies badziewne to piszczaly, kupilem sprawdzone i ustapilo. czasami bywa tak jak klocki sie "ukladaja" - docieraja do tarczy, ale rzadko

a po ilu km powiny się dotrzeć do tarczy i jak nie przestaną to wiadomo juz że badziewie??

no troche musisz na nich pojezdzic. trudno mi jest powiedziec ile... jezeli nie przestana to cos jest nie halo.zobacz stan tarcz. a poza tym co to za klocki?

Eno eno! Klocki Lego Technics są od 12 lat chyba, więc precz z łapami :D

A co do klocków hamulcowych, to może przegrzałeś te nowe podczas np. testowania jak hamują. Ja raz usmażyłem jedne kloce. Miałem kilka ostrych hamowań, ogólnie sportowa jazda :D Potem przy każdym hamowaniu piszczały. Pomagało przetarcie papierem ściernym. Ale po tygodniu znów zaczynały piszczeć. Wymiana na inne pomogła definitywnie ;)

Aha...te piszczące to były zdajsie Lukasy te co w serwisie wkładają.

Teraz mam Remsy, polecam. Hamują conajmniej tak dobrze jak seryjne, moze nawet trochę lepiej. I nawet po sportowej jeździe nie piszczą jak Intercity na dworcu.

:/ to nie lapie sie w przedziale wiekowym :cry:

ja u siebie mialem ferodo i bylem zadowolony - zadnego piszczenia. na seryjnych tez nic sie takiego mi nie zdarzylo