Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Coś mi wisi :)


Gość stypcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio w mojej K11 spoddeski rozdzielczej cos wypadlo.

Zaraz obok lewej nogi kierowcy prawie przy drzwiach. Wisi to na kablu (dos grubym) i jest zakonczone czarna plastikowa kopulka. Po obu stronach ta kopulka ma otworki na srubki (byla gdzies przykrecona ale wypadla) Probowalem to wsadzic na miejsce ale przejzalem od spodu wneke pod deska rozdzielcza i nie wiedze wyraznego miejsca na to.

 

Moze wiecie co to jest i gdzie powinno sie znajdowac?

Nie lubie jak mi cos wisi :lol: z gory dzieki za pomoc

 

a przy okazji, co myslicie o alarmach z centralkami z allegro np:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=63283174

chce sobie zalozyc alarm z centralka ale nie wiem czy te alarmy z allegro sa warte micrusi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo alarmu - zakladalem u siebie cosik podobnego - jak na razie nie mam z nim problemow - ale jesli chodzi o montaz to troche sie z tym narobisz. Jesli nie chcesz miec wszystkich kabli na wierzchu, tak ze od razu widac gdzie jest centralka od alarmu, to pewno deske bedziesz musial odkrecac.

Jesli chodzi o dzialanie - to nie piszczy w czasie burzy, wyje jak go bija, centralny otwiera sie i zamyka, jeszcze sie nie zawiesil (tfu tfu :)

Jedyna rzecza ktora mnie zastanawiala na ile dobre sa te kody w pilotach....

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to jest w Twoim wypadku co wisi?ale z Twojego opisu wnioskuje ze moze to byc jakis lacznik ja mam cos takiego do kabla ktory idzie do głownikow :wink:

A co do alarmu to wydaje mi sie ze 215zł to duzo jak za sam alarm no chyba ze montujesz go sam bo wtedy odchodza koszta instalowania go w autku :)

Ja sie obecnie zastanawiam nad takim alarmem

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64743755

choc mam juz w swoim Nissku alarm ale jest juz troszke jak na dzisiejsze czasy za mało bezpieczny hehe no i bez centralki :wink:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszke sie te dwa alarmy roznia, nie tylko cena - drozszy ma central na 4drzwi, czujnik ultradzwiekowy(ruchu w autku), uderzeniowy i syrene a z akumulatorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dlatego zastanawiam sie nad tym drozszym poniewaz ma czujniki ruchu i oddzielne zasilanie syreny (chyba bardziej profesjonalny) - zalozyc sprobuje sam :lol:

 

Przyjzalem sie temu co wypadlo mi spod deski, na plastiku jest napisane HELLA i w dodatku kabel rozlacza sie z kopulka - jest na takim zatrzasku.

Zrobie zdjecia i postaram sie umiescic na forum (nie wiem za bardzo jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumieme tylko jednej rzeczy.. w obecnej chwili najlepshy alarm jaki jest to podstawowy.. jak maja ci ukrasc radio to i tak wybija szybe i tak bedzie wyl i tak nikt nato nie zwroci uwago niezaleznie czy bedzi eto alarm za 200 czy za 2000zł a jak maja ukrasc auto to tak samo .. ukradna

jesli chesh poszbyc sie klientow na auto.. wstaw podstawowy alarm z centralka do centralnego zamka na pilota tak ja ka ja to zrobilem..

i zaluz sobie system anty napadowy albo poprostu sprynie ukryty przelacznik do odciecia zaplonu.

jak znash elektorinike to pobaw sie w systemy antynapadowe.. npa ze tzreba 2 przyiski (np ppod fotelem i pod kierownica) przycisnac w odpowiedniej kolejnosci by zalaczylo prynda na silnik itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xelus jak chesh instalowaxc alarm to podjedz do TUNING 1 w GA Orłowie ci si especjalizuja w roznorakich alarmach tylko ze skubani w cenie nie maja Syren :)

 

No ja juz mam alarm, to stypcio zaklada :) Alarm montowalem sam, praktycznie przy okazji - kupilem autko i wkurzaly mnie zwisajace wszedzie kable od audio.

 

aha a dobre czujnik ruchu w srodku maja jeden feler. a niech ci wlecie taka mala "muszka owocowka" stary.. wycie nonstop !!

 

Jest regulacja czulosci w czujniku ultradzwiekowym. Ustawiasz tak ze wyje jak ktos reke wsadzi a siedzi cicho na muszkach...

 

 

Syrena z osobnym zasilaniem dalbym sobie spokoj - tym bardziej ze alarm wyje tylko 30s - normlana zanim ja odetna tez tyle popiszczy.

Alarmy maja wyjscie na odciecie zaplonu. Przycisk lepszy bo nawet jak zgubisz kluczyki to dziala, ale mozesz podpiac immobilizer pod alarm - nie odjedzie Ci wtedy fura o wlasnych silach z wlaczonym alarmem. Nie rob tylko odciecia zaplonu tak jak proponuja w instrukcji montazu alarmu - odlaczenie tego jest banalnie proste - starcza dwa krokodylki i metr przewodu - z reguly odcina sie napiecie na cewce - polacz cewke z plusem aku i jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...