Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile oleju wchodzi do N16 2.2 DI, oraz jakie są filtry?


Gość kulik

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli chodzi o olej to około 5.7 jezeli dobrze pamietam, a filterki mysle ze wszystkie wymieniłes, ja miałem problemy z dobraniem paliwowego ale za trzecim razem doszedł własciwy, a pasuje cheba z primiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kłopoty z olejowym.....muszę jechać do sklepu i wymienić. 5.7 litra!!! Jesteć pewien? To strasznie dużo :shock:

 

I jeszcze jedno co ile wymieniasz oleum? Pytam bo mnie w Nissanie powiedzieli, że należy to robiś co 20 tyś km. Ale mnie się coś wydaje, że co 15 k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie olejowe były akurat trzy rodzaje i dobrali sobie bez problemu, oleju wchodzi 5.7l nie dziw sie w koncu 2200 ccm sprawdze jeszcze w ksiazce jak wroce do domku.A co do wymiany to ja tez usłyszałem w serwisie ze po 20 tys najlepiej, ale mysle ze po 15 tys wymienie, a po 10 tys filtr powietrza bo szkoda mi przepływki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ilością trochę się dziwię, bo mam jeszcze samochód z silnikem 2.0 benzyna i wchodzi 4,5 litra. Mam jeszcze pytanie o tarcze na tył. Są takie same jak w innych wersjach czy większe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o olej to z tego co przeczytałem wchodzi 5.7 lub! 6.1, ja wlewałem ok 5.7 i jest dobrze. Co do tarcz to sie nie orientuje, ale za to z klockami na tył miałem mały problem, wg katalogów nie pasowało nic, dobralismy chyba od primery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...