Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak doszedłem do gaźników


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mówiłem że miałem kłopoty z 2 cylindrami,nie było iskry,no i wiecie co się okazało?2 gardziele gaźników były tak skręcone że niemalże nie przepuszczały mieszanki...dziś byłem u gaźnikowca,naprawił to za free,silniczek pracuje zdecydowanie równiej,no i mam pełne 4 gary a nie 2 ,i kawałek

całe szczęście że doszliśmy co to było,u mojego znajomego taka uboga mieszanka na jednym z gaźników spowodowała stopienie tłoku na jednym z cylindrów[polo1,1 na 4 gaźniczkach]

ps, robimy dolot zimnego airu i ciągniemy na hamowanko :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze to nei jest do końca wyregulowane - teraz bardzo kuleje na 2 garze - praktycznie rzednej reakcji po sićiągnieciu przewodu zaplonowego z tego gara.

 

Temu druciazowi Gaźnikowcowi podziękuj i zaopatrz się chociaż w jeden manometr - i za jego pomocą bardzo ale to bardzo precyzyjnie ustawisz podcienienie na wszsytkich 4 gardzielech - i to wykonasz samemu :!:

 

Do tego koniecznie doszczelnij i mocno dokręc kolektor wydechowy - w gaznikach to bardzo ważne.

 

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeszcze to nei jest do końca wyregulowane - teraz bardzo kuleje na 2 garze - praktycznie rzednej reakcji po sićiągnieciu przewodu zaplonowego z tego gara.

 

Temu druciazowi Gaźnikowcowi podziękuj i zaopatrz się chociaż w jeden manometr - i za jego pomocą bardzo ale to bardzo precyzyjnie ustawisz podcienienie na wszsytkich 4 gardzielech - i to wykonasz samemu :!:

 

Do tego koniecznie doszczelnij i mocno dokręc kolektor wydechowy - w gaznikach to bardzo ważne.

 

POWODZENIA

 

ja jeszcze dodam że za luźny wydech przy gaźnikach może też odebrać kilka kucy i może spowodować "wypluwanie" części paliwka do wydechu co też nie jest zdrowe dla silnika

ja na twoim miejscu (jak już pisałem) wybrał bym się na regulacje do magika od moto, wierz mi że to wcale nie taka prosta sprawa a dobra regulacja może nawet dać różnice w mocy 10% (przynajmniej u mnie w moto tak było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko dostrojeniem auta zajmei się p. Grabowski mając do dyspozycji hamownie i swoje ponad 25 letnie doświadczenie w tej branrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...