Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kamerka do auta - jaka?


Gość bartek9108
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek9108

Panowie! Stwierdziłem, że dość pijanych cymbałów nocami na ulicach miast, dość leniów zastawiających wyjazd i innych blondynek wyciągających mi na parkingu po raz chyba 10 zderzak... Potrzebna mi kamerka do auta... cena ma być nie wygórowana i ma nagrywać z w miarę porządną jakością, takie pogodzenie cena/jakość. Ktoś z was używa? Ktoś może coś polecić? Czytałem poradniki w motorach i innych auto światach, ale porównując to z forum opinie są różne i często gorsze niż testy gazet. Tak więc może tutaj ktoś coś doradzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

JA już dawno o tym myślałem ale jakoś mi na razie nie potrzebne ;)
W dzien mam telefon i nim nagrywam. ;)
W służbowym traficu miałem taki wynalazek z Carrefoura za chyba 80 zł.
NAgrywał w plikach po 15 minut w formacie mp4,max nagrywanie zależne od karty. MAx 16 GB.
Jakość taka sobie ale w  razie dzwonu z łatwością można było zobaczyć tablice i znaki.
Także ja moge polecic takie coś.
Z droższych to goclever-też daje rade ale nie miałem okazji uzywać-jedynie oglądać z nim film.
 


o takie coś było za chyba 80 zł:
http://allegro.pl/rejestrator-jazdy-1280x720-hd-nagrywanie-w-petli-i3658141874.html

 

 

http://allegro.pl/rejestrator-samochodowy-trasy-jazdy-hd-kamera-pl-i3658286463.html

 

Do ceny 200 to wszystko jeden kit.
 


A dodam że jeśli by sie zebrało więcej ludzi to mozna ominąć allegro i bezpośrednio to z Chin sprowadzić. Wtedy wyjdzie po ok 50 zl za szt. :)
Mam dojście do takiej stronki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Mam na to tez sposób ;)
Wszystko zamawiam i nigdy nie opłacam cła ;)
A miałem telefony,tablet,ładowarki ;)


Po drugie teraz juz nawet nie trzeba tego załatwiac bo Chinole sami robią ak żeby to omijało clo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już orientowałem i osobiście brałbym to:

http://dashboardcamerareviews.com/mobius-action-camera-review/

Też z Chin, ale za cenę ok 200zł ciężko będzie kupić coś lepszego. Tylko trzeba przez ebay zamawiać.

Wada: brak wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camera Resolution: 640x480

Jak chcecie, żeby z filmu dało się odczytać nr tablicy rejestracyjnej (w przypadku jakiegoś zdarzenia i np ucieczki sprawcy) to musi być co najmniej HD, a najlepiej FullHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną kamerkę do tej http://allegro.pl/rejestrator-jazdy-1280x720-hd-nagrywanie-w-petli-i3658141874.html tylko firmy Manta. Jeżeli chodzi o jakość szału nie robi ale spokojnie wszystko widać i jest w zupełności wystarczająca jeżeli chodzi o dowody w jakiś sprawach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ja mam podobną kamerkę do tej http://allegro.pl/rejestrator-jazdy-1280x720-hd-nagrywanie-w-petli-i3658141874.html tylko firmy Manta. Jeżeli chodzi o jakość szału nie robi ale spokojnie wszystko widać i jest w zupełności wystarczająca jeżeli chodzi o dowody w jakiś sprawach. 

Mam proźbe. możesz wstawić jakiś film dzienny i nocny nagrany ta swoja kamerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znacie może jakies kamerki możliwie małe, tak, żeby przyczepić ją np. na stałe do podsufitki przy szybie lub coś w te deseń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta co ja dałem linka ma wymiary 6 x 3,5 x 2cm, czyli jest trochę większa od pudełka zapałek. Wiem, że używają jej modelarze na samolotach zdalnie sterowanych właśnie ze względu na małe wymiary i niską wagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skośni sami proponują, wysłanie paczki jako zasilacz, lub coś innego, nie przekraczającego wartości do oclenia, :D też zamawiam na alliexpres i nigdy nie było problemu, a ceny dużo niższe, przy kilku sztukach tez jest spadek :D tylko oszczędność z drugiej strony niewielka, jak trzeba to później rozesłać po Polsce :) 


i fajnie by było mieć kamerę z GPS-em aby na bieżąco nagrywała prędkość, może się przydać nieraz :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta co ja dałem linka ma wymiary 6 x 3,5 x 2cm, czyli jest trochę większa od pudełka zapałek. Wiem, że używają jej modelarze na samolotach zdalnie sterowanych właśnie ze względu na małe wymiary i niską wagę.

O widzisz. :)

 

Chodzi mi o coś bezobsługowego, tzn. odpalam to się włącza i nagrywa, gaszę to powiedzmy reaguje np. na ruch (nie wiem czy jest coś takiego) i przy okazji żeby aku nie wysysało i jednocześnie w miarę niewidocznego.

Edytowane przez buladag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Mateusz_P11_144

a ja zawsze zaznaczam opcję GIFT czyli prezent.
Prezenty nigdy nie sa brane do oclenia bo nie są traktowane jako przesyłki handlowe.
A że większość ich idzie jako gift to juz inna sprawa.
Raz tylko nie było opcji zaznaczonej mimo że prosiłem chińczyka ale dodatkowo dał niską wartośc dlatego przeszło spokojnie.
Ja pierw zawsze kontaktuje się ze skośnookim a późnije dokonuje zakupu.


Ogłoszenie parafialne ;)

Szukam chętnych na zakup takiego urządzenia:

http://www.aliexpress.com/item/H198-Car-DVR-Camera-1PCS-8GB-card-1pcs-Anti-Slip-Mat-1pcs-1-lot-3-different/1134162718.html


Jak ktoś chce sie złożyć to zapraszam :)
Zestaw z kartą 8 GB i antypoślizgową mata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, mam teraz coś takiego ale goclevera i powiem, że chyba lepiej dopłacić do czegoś lepszego, poszukaj gopro i wtedy możemy pomyśleć co i jak, wiem, że cena będzie większa, ale .............................

w mojej teraz są jakieś jaja, co prawda prawie po roku używania ale zawsze, jest kłopot z nagrywaniem karty, która siedzi tam od poczatku, dopiero format załatwił sprawę, że znowu nagrywa, ale mandacik zapłaciłem i punkty dostałem, w swoje urodziny, bo akurat się zwiesiła 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Z tym nagrywaniem to mam ciągle z GPS'em problemy ;/
2,3 razy działa a jak go najbardziej potrzebuje to jest błąd karty i kapa,formatnowa instalka AM i dopiero ;/
Tak myslę właśnie i kombinuje bo cymbałów coraz więcej i dowód miec trzeba jak coś.


Myslałem nad camroad-01. DObra jakośc i cena ok 115 zł za szt. 
 


jak możesz to wrzuć filmik jakiś nagrany. Chciałbym porównac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, chyba poniżej 500 nie znajdziesz nic akceptowalnego i niezawodnego, raczej cena wyżej skacza, teraz coś mają w komórkowcach, że można gopro wyrwać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak myślałem, i własnie po mandacie gdzie jestem pewien, ze nie było wykroczenia z mojej strony, dostałem zjebkę od mojej skło : D :D :D, że na piwo itd to mam ale kamerę to kupuję dziadowską :D czyli czas na zmianę, i do tego można ją wykorzystać wszędzie, 

podobna sprawa jest z CB, mój szwagier nie potrzebuje bo mu szkoda kasy, ale ostatnio zapłacił więcej niż podstawowy zestaw :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB + Yanosik , załatwia sprawę, kamera chroni Twoje dupsko a to bezcenne, za resztę zapłacisz gotówką albo karta Visa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

U mnie coś nie halo z góralem ;/
Za kazdym razem jak go odpalam działa,gada itp,a na nastepny dzień brak trasy tak jakby nie naliczał km. 
Ostatnio jak jechałem do nl to zalogowałem się,sprawdziłem wszystko 4 razy-ok.
JAde mówi ze radar ble ble ble. 
A wbijam za 3 dni jak wróciłem i nie ma nic :)
TO go wywaliłem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

góral zmienił wszytko, może trzeba od nowa zainstalowac tak jak logo na forum :D 

takie mam info od nich bo tez pytałem, cos działali z softem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...