Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WZW - wielozawór


DINO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trochę zdjęć na temat wielozaworu w zbiorniku, jak zrobić aby nam więcej wchodziło gazu i jak go prawidłowo podgiąć i zamontować, widać na pierwszych zdjęciach, że pręt pływaka jest prosty i taki sie dostaje po zakupie, jak gazmen nie podegnie pływaka to mamy duży zbiornik i mało gazu do jeżdżenia, na niektórych są opisy, należy pamiętać, że pływak nei pracuje równo w płaszczyźnie pionowej, jak ktoś ma jakieś pytania to czekam

 

P1050809.JPG

P1050810.JPG

P1050811.JPG

P1050812.JPG

P1050816.JPG

P1050817.JPG

P1050819.JPG

P1050822.JPG

P1050824.JPG

P1050825.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napełniasz zbiornik gazu do pełna?

tak, nic się nei stanie WZW ma też zawór bezpieczeństwa, który w razie czego popuści gaz ze zbiornika, ale tu bardziej chodzi o ustawienie WZW, dlatego, że jak nie podegniesz pływaka to okazuje się, że zamiast 80% wchodzi 60%, zbiornik rozmiarowo idzie w dół, a góra zostaje taka sama, kolejna sprawa jest taka, że w zależności jak wysoki mamy zbiornik taki kupujemy WZW, aby wybierał gaz z dna zbiornika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie przekręciłem całą butlę, wielozawór był na "10-tej" a ja go dałem na "11-tą" ...i nie dość że teraz wchodzi mniej to jeszcze jaja z centralką się zadziały, różnie pokazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie przekręciłem całą butlę, wielozawór był na "10-tej" a ja go dałem na "11-tą" ...i nie dość że teraz wchodzi mniej to jeszcze jaja z centralką się zadziały, różnie pokazuje...

toroidalna czy walec??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dino musisz być aż w Koszalinie? Tak bym serwisował u Ciebie swoje LPG....

Dokładnie. Wtedy przyjechał bym na przegląd i "wyregulowanie" zbiornika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa jest bardzo prosta i każdy sobie z tym poradzi, jak nei zapomnę, to zrobię zdjęcie z miarką, aby było wiadomo ile podgiąć pływak, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toroidalna czy walec??

 

walec...walczyk właściwie ,45L ;przedtem wchodziło 27-28 litrów ...teraz 18-20  :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rysunek, dlaczego tak jest, jak coś nie jasne to pytaj, z grubsza, chodzi o to, że przekrzywiając butlę na 11 podniosłeś rurke do poboru gazu i dlatego nei wybiera do końca 

walec zbornik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem...sobota, wieczór  :beer:  ręka już nie tak pewna ...ale rozumiem co miał na myśli artysta, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...