Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350Z VQ35DE


matber1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pare kolejnych zdjęć. lotka będzie szerzej montowana niż na poprzednim zdjęciu.....nogi będą bliżej krawędzi.

dolot siedzi, auto -30mm.....sądze, że wysokość jest optymalna....chociaż kusi mnie by pokombinować w najbliższym czasie i jeszcze bardziej położyć....

 

1891316_1410084869251351_1532533909_o.jp
 
1891316_1410084872584684_269775907_o.jpg
 
1891316_1410084875918017_1826753658_o.jp
 
1891316_1410084879251350_2004072862_o.jp
Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba duża, moja pojeżdżawkowa zetka wyżej stoi :D

Głos po zmianie dolotu zmienił się trochę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo....on jest na tyle już głośny, że może nie zwrócilem uwagi......generalnie na 19" wygląda super, gleba w sam raz :)


już widać efekty....chociaż jeszcze troche pracy zostało....już cieszy oko :)

 

image.jpg
 
aaa.jpg
 
aaaaa.jpg
 
aaaaaaa.jpg
 
aaaaaaa.jpg
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez te opony potraktuj czyms bo nie wygladaja w tym momencie...i nie montuje tej lotki:P moim zdaniem tez nie jest 'fajna' i grubo podjezdza F&F. Zamiast tego trzeba bylo jakis mod pod maska zrobic. Kolor mnie tez sie nie podoba - bo mialem taki sam i go zmienilem. Poza tym wyglada fajnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko na wszystko przyjdzie czas. co do spojlera to nie ma ciśnienia.....zamontuje front lip....dokładamy spojler i patrzymy czy trzyma się to całości czy nie....generalnie mi się spojlery nismo wyjątkowo nie podobają.....a jakiś chce na bank mieć.....czas pokaże jak to się skończy. Peace! ;)


a zapomiałem dodać....pod maske wpadnie spacer i nawet już pewno do mnie leci....

koszt grubszych modów jest raczej nieporównywalnie większy niż koszt spojlera ;)

 

co byś proponował pod maską zrobić co by mnie koszt na kolana nie powalił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej bylo od Coobcia zakupic spacer?

 

Zamiast tego skrzydla ktora wyglada jak....trzeba bylo np poprawic mu skret bo Z maja go fatalnego.

 

A jak juz koniecznie cos chcesz to mam cos takiego:

 

c69b7a912e878fbdgen.jpg

 

Mnie sie NISMO tez nie podoba.

Edytowane przez Bydle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było pytanie na forum, brak odpowiedzi wiec zamówiłem sam z us.

co do spojlera....stary no co tu dużo mówić.....szarość i marazm...dla mnie Z ma być do zabawy i generalnie bardziej celuje w taki styl...no oczywiście poza wlepami na całym aucie ;)

 

57117e5d586545e3fa904acb81e0db87.jpg
 
nissan_350z_10.jpg
Edytowane przez matber1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dużej mierze również kopie spojlerów nismo.....może to jakieś fatum tego auta ale wybór jest baaaardzo ograniczony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co czekając na rozrost sceny w PL może życia braknąć ;)

a tak na poważnie i tak jest mega postęp w porównaniu do 5 lat wstecz gdy o fajne części robiło się zapisy 

nie oszukujmy się ale nawet w krajach EU nie ma szału, wszystko jest pod zamówienie, bo nikt nie będzie inwestował kasy...to nie bułki

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt wygląda super. na razie mam co robic wiec oklejania szybko nie będzie....pytanie czy wogóle się zdecyduje.

 

image.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...