Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan 350Z VQ35DE


matber1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były i zamawiałem TG....srebrne. Ale facet wyslał mi kolejny raz przez przypadek nie te co chce więc zirytowany całą sytuacją chciałem je odesłać......ale zaproponował mi...upust :) wyszło mi 500zł za obie. Chyba warto.


Wydech decat, mid japspeed, catback japspeed, muffer gtr + k&n z wyciagiem pod zderzak ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sorry za jakość i niedopucowanie auta ale nie było na to czasu w ten weekend.

tylne dystanse wywalone i jest super 10,5 cala szerokości robi robote, na przodzie jeszcze zostały dystanse i jest znacznie za szeroko, bez nich felga ociera o zacisk (zamówiłem dystans 5mm i będzie super)

ogólnie felgi są mega, świetnie wyglądają na aucie, jestem bardzo zadowolony z zakupu.

 

20151128_133629.jpg
 
20151128_133639.jpg
 
20151128_133657.jpg
 
20151128_134920.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt super. Faktycznie tył mógłby jeszcze trochę siąść ale i tak wygląda bardzo dobrze. Ja też jeżdżę na dystansie 5mm z przodu i przy tych JR-ach jest bardzo blisko do zacisku, ale wszystko gra.

 

Nie polecam tego produktu:

http://allegro.pl/dystanse-do-kol-5x114-3-66-1-5mm-nissan-350z-juke-i5198362986.html

 

zakupiłem te dystanse przejściowo i wydaje mi się że jest bicie przy hamowaniu z dużej prędkości, bez nich na seryjnych felgach było wszystko OK.

 

Jakiej firmy dystans będziesz montował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tato mi u siebie robi...na bank będą równe ;)


powoli zbliża sie czas na lotke nismo v3.....dopełni moje szczęście smile.png
czarna? folia taka jak na masce czy w kolor nadwozia?

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie ma jak 2 sprzeczne opinie dodane w 1 czasie. No to Mateusz wszystko juz wiesz - jak będziesz miał jeszcze pytania to służymy pomocą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki będę pamiętał :)


image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg

na przodzie dystans 5mm i jest super. idealnie mieści sie zacisk....jest frajda ;)

 

na zdjęciach spasowanie przodu i tyłu - tył wystaje bardziej :)

 

image.jpg
 
image.jpg
 
aaa.jpg
 
aaaa.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest urlop więc udało się wygospodarować trochę czasu na solidniejsze szorowanie. Poszła w ruch glinka, przygotowanie Meguiars swirl remover,  wosk Meguiars Gold Class a na opony Meguiars Ultimate Black :)
Z efektu jestem bardziej niż zadowolony :)
 

image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
 
image.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...