Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Świece do sunny


Gość Maciek78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, aż się boję zakładać taki temat żeby nie ponawiać, ale szukałem i nie znalazłem. Chcę wymienić świece w swoim sunny (N14, 1.4 Lx 16 V), i nie wiem czy mają to być żarowe czy iskrowe?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz
Ekhm, albo Ci zabrakło literki "t" albo udzieliłeś zabawnej odpowiedzi :D

 

Wybieram to drugie :D

 

Pozdrawiam

Dzięki

 

brak literki "t". ale fajnie wyszlo...

Swiece zarowe sa tylko w dieslach na rope...

w silnikach benzynowych sa swiece iskrowe...

mam nadzieje ze wiesz gdzie owe drugie sie znajduja? podpowiem Ci ze masz 4ry takie same :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To i ja się podłacze się pod temat. Moje auto to Sunny 2.0d. Samochód zazwyczaj trzymam w garażu i nie mam problemów z porannym paleniem. Jednakże z soboty na niedzielę stał przez całą noc pod chmurką i rano "brzydko" mi zapalił, krztusząc się, a za Nissanem chmura białego dymu. Wnioskuję że w związku z nadchodzącą zimą należałoby wymienić świece. Może ktoś poradzi gdzie w W-wie kupić świece i jakie? Proponują mi Eiko, HGT nie mówiąc o Boschu za 235 PLN/szt u Chiniewicza. :lol: :shock: Natomiast nikt nie ma NGK czy Denso. Koledzy co polecaci i gdzie to zakupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g danych z ksiązki Etzolda do sunny 1,4 nadają się NGK BKR5E.

A i jeszcze jedno.Mój znajomy twierdzi,że jeżli w sklepie zadają ci pytanie czy do gazu,to nawet jak jeździsz na gazie to mów,że do benzyny.

Ja stosowałem to w moim poprzednim aucie(jeździłem tylko na gazie) i uważam,że zdało to egzamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 8 miesięcy temu...
Gość Damiano7407

w sensie takim ze sa to oznaczenia swiec roznych firm do sunny 1.4 lx 94r jak ktos bedzie chcial sobie kupic to ma problem z glowy. podalem 3 firmy ale ja polecam denso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...