Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[W10] kontrolka rezerwy paliwa W10


Gość sashxxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba kolejny z typowych problemów w Nyskach, u mnie też świruje jarząba, ale raz na jakiś czas zalewam do pełna i na razie olewam ten temat. Pewnie wezme się za to jak sie troche ociepli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej W10 wszystko jak na razie ok, ale ździwił mnie sposób zapalania się wskażnika. Po prostu powoli sie rozjaśnia lub powoli przygasa. Normalnie podoba mi się to :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jesli czujnik jest w porządku to kontrolka paliwa powinna zaplaić się gdy wskazówka poziomu paliwa minie pozycje zero. Od zapalenia przejechałem swoją Primą jeszcze 180 km poniewaz chciałem to sprawdźić. Nikomu nie polecam tego sposobu gdyż przytarłem w ten sposób pompę. Gdy paliwa było juz mało często pompa łapała powietrze i teraz głośniej pracuje i od tamtej pory mam ciągłe problemy z zanieczyszczeniem układu paliwowego. W tym tygodniu zamierzam zmierzyć ciśnienie i wtedy okaże się czy tylko głośna praca czy jeczsze słabe ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM CALA W10 NA CZESCI JAKBY CO : 602-252-985 hen52@Wp.pl

To tak. Mikrowyłącznik w klapie bagażnika przy ryglu. Antena lektryczna w błotniku-nadkolu prawym przednim. Prawy halogen( patrząc od strony kierowcy), razem z ramką. Komplet zamków( 5 sztuk). Jeśli masz to poproszę na priv o ceny z wysyłką.

 

 

No tak. Nie zauważyłem, że post był sprzed ponad roku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość mas444

Odgrzewam kotleta, bo w piękny majowy weekend jadąc z rodzinką miałem przymusowy postój. Tak jak napisał competer zapaliła się płynnie kontrolka rezerwy. Wyglądało to naprawdę efektownie przez pięć minut. Potem silnik zgasł. Wskaźnik pokazywał 1/4.

Niesamowite, ale mieliśmy w bagażniku trochę Kujawskiego co by frytki na kolacyjkę zrobić.

Wlałem to do baku i po skomplikowanym odpowietrzaniu mojego dieselka dotarliśmy już bez problemów na stację.

Frytek już nie zjedliśmy, ale na pocieszenie został fajny zapach z rury :)

No i tak; wskaźnik na zegarach się zaciął, a kontrolka rezerwy zapaliła się gdy w baku zostało 1,5 litra!!!!

 

Zatem od dziś jeżdżę na kilometry :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

E tam na kilometry będziesz jeździł, na kujawski jeździj ;) u mnie też wskaźnik wskazuje jak chce, na szczęście rezerwa zapala się z hirurgiczną precyzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...