Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Karta do nawigacji Nissan Connect.


Gość Kalosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc podaję link do najnowszej karty do Twojego samochodu i nawigacji.

http://www.navigation.com/Qashqai_2013/nissan-eu/catalog/en_GB/EUR/


Ta karta (z linku) jest do Nissan Connect 2 (notabene stara, bo nowa ma literkę B )

Śmiem twierdzić, że coś Ci się pomyliło. Najnowsze miały oznaczenie E. Ta którą podałem w linku dotychczas była najnowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz Nissan Connect z Nissan Connect 2. Do pierwszego (mówimy oczywiście o Europie) są karty o symbolu "25920 BH00E" (E 2012/2013, zapewne na rok 2013/2014 ma literkę F). Natomiast do NC w wersji 2 są karty "25920 1KA0A (A 2012/2013, B 2013/2014).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz Nissan Connect z Nissan Connect 2. Do pierwszego (mówimy oczywiście o Europie) są karty o symbolu "25920 BH00E" (E 2012/2013, zapewne na rok 2013/2014 ma literkę F). Natomiast do NC w wersji 2 są karty "25920 1KA0A (A 2012/2013, B 2013/2014).

 

Pozdrawiam

W takim razie do której NC jest karta z literką D o którą pyta Kalosz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie do której NC jest karta z literką D o którą pyta Kalosz ?

Witam. Oznaczenie D lub nowsze E jest do Nissan Connect I, a nie Nissan Connect II.

Więc podaję link do najnowszej karty do Twojego samochodu i nawigacji.

http://www.navigation.com/Qashqai_2013/nissan-eu/catalog/en_GB/EUR/

Śmiem twierdzić, że coś Ci się pomyliło. Najnowsze miały oznaczenie E. Ta którą podałem w linku dotychczas była najnowsza.

Dziekuje za linka ale cena jest powalajaca :( - chce przeznaczyc max. 200PLN

To jest karta do Nissan Connect II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu http://allegro.pl/nissan-connect-karta-sd-i3793026608.html masz kartę do twojego NC, chociaż nie najnowszą (zeszłoroczną). W przypadku map Here (kiedyś Navteq) nie ma to chyba znaczenia ponieważ najnowsza karta do NC (wydana może 2-3 tyg. temu) ma dane z 3 kwartału 2012 r. (informacja z ich strony "Map data collected by HERE at the Q3/12") - załamka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Odebrałem X-Traila 1,5 tyg temu i mam wersję map,,E". Jeśli wyszła nowsza to proszę o info, bo serwis Nissana mówi, że nowszej wersji nie ma. Dziwi mnie to bo auto 2013 a karta SD 2012.

Gdzie mogę znaleźć info o najnowszej wersji, żeby w Nissaanie mi zaktualizowali.Pan w serwi

sie długo sprawdzał a na koniec powiedział ,,nie ma".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz kartę  "25920 BH00E" to jest to wydanie 2012/2013. Pod koniec roku 2013 (nie pamiętam, ale listopad albo grudzień) wyszło nowe wydanie 2013/2014. Samochód pewnie z wcześniejszych miesięcy więc jeszcze nie było nowszego wydania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A który to system?

  • LCN Connect Premium
  • X9 Nissan Connect Premium?

 

U Ciebie jest LCN Connect Premium, bo ten drugi X9 montowany był tylko do 2012 roku, Jak z tego wynika, to jest nowsza mapa niż Twoja.

Edytowane przez Czeslaw4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wygląda na to, że Here zmienił symbole kart do Nissan Connect i na 2013/2014 nie ma kolejnej literki czyli "F" natomiast jest "25920 4EA0B" (dla Europy).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W salonie, jak odbierałem auto w styczniu, odpowiedzieli, że mam najnowszą mapę a jej symbol to 25920 BH00E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakby ktos był zainteresowany do mam karty do nissan connect 1 i 2 najnowsza :)

A, jaka cena ? QQ+2 2009r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Prosiłabym o radę, z góry przepraszam jeśli piszę w nieodpowiednim miejscu.

Zakupiłam używanego qashqaia z 2009 roku z nawigacją connect i kamerą cofania. Denerwuję mnie mapa w nawigacji, na karcie jest nr 25920 BH00A. Chciałabym się dowiedzieć z jakim numerem karty powinnam szukać do tego modelu- aktualnej karty, może ktoś ma namiary gdzie taką mogłabym zakupić?

Po przeczytaniu kilku wątków, rozumiem że nie ma możliwości wgrania AutoMapy? może komuś udało się rozwiązać ten problem i zainstalował sobie AutoMapę?

Pewnie jedyne wyjście to zamontowanie całego panelu z zupełnie innym systemem ale o wiele bardziej czytelnym i z AutoMapą. http://www.navi-media.com/sklep/76-navi-media-nis7155g.html

Proszę o radę  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...