Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gdzie jest przekaźnik świec żarowych?


Michał X-trail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Od paru dni jak temperatura spadła poniżej 0 mam problemy z odpaleniem.Zauważyłem też że przy skończeniu grzania świec nie słychać tego pstryknięcia przekaźnika.A może jest jakiś bezpiecznik odpowiedzialny za świece żarowe?

Sprawdzałem dzisiaj czy ma jakieś błędy i wybłyskało (2 szybkie 3 szybkie 4 szybkie 10 wolno),nie znalazłem takiego błędu 2340,jest natomiast na rozpisce z australijskiego forum błąd( 0234 Engine Overboost Condition)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przekaźnik był padnięty, zregenerowałem go chałupniczo ale bez wymiany na nowy się nie obędzie. czy namierzył ktoś gdzie i za ile  można kupić nowy?

 

 

nowy przekaźnik na wolnym rynku jest niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ten błąd pojawia się prawdopodobnie w momencie przyduszenia,jadąc na 4 biegu przy próbie wyprzedzania doszedł do 3000 obr/min i został zdławiony jakby nie dostał paliwa.Taki przypadek miałem już drugi raz i teraz też sprawdziłem błędy i  wybłyskało 0234.Za każdym razem przyduszenie było w momencie próby wyprzedzania,ponowne przytrzymanie pedału gazu ciągnie do końca obrotomierza.Nie wiem czy to coś z turbiną czy może czujnik ciśnienia doładowania albo zawór scv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...